Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Aktualizacje CorelDraw

Najnowszy pakiet CorelDraw Graphics Suite oraz CorelDraw Technical Suite oferują dostęp do nowych funkcji takich jak zwiększające produktywność procesy zarządzania zasobami i współpracy, dodatkowe czcionki czy kreatywne szablony.

© Corel

Firma Corel rozszerza rodzinę profesjonalnych produktów CorelDraw 2021 o nowe aktualizacje dostępne dla subskrybentów pakietu CorelDraw Graphics Suite 2021 oraz prezentuje CorelDraw Technical Suite 2021, najnowszą edycję pakietu oprogramowania do tworzenia projektów technicznych i dokumentacji. Oba rozwiązania oferują szereg nowych funkcji, takich jak zwiększające produktywność procesy zarządzania zasobami i współpracy, dodatkowe czcionki, kreatywne szablony oraz inne zasoby, które pozwolą poszerzyć ich potencjał twórczy. Subskrybenci CorelDraw Graphics Suite uzyskają zintegrowany dostęp do biblioteki czcionek Google Fonts, dynamicznego zarządzania materiałami oraz udoskonaleń toku współpracy, co pozwoli projektantom na pełne wykorzystanie kreatywności i pracę zespołową. Pakiet CorelDraw Technical Suite 2021 bazuje na zaletach programu CorelDraw, oferując pełen zestaw zaawansowanych narzędzi przeznaczonych do tworzenia profesjonalnych ilustracji technicznych i dokumentacji wizualnej. Najnowsza wersja pakietu CorelDraw Technical Suite upraszcza tok pracy w zakresie grafiki technicznej dzięki zaawansowanym narzędziom, które zwiększają wydajność pracy i pozwalają uzyskać precyzyjne rezultaty. Projektujący mogą otwierać wiele różnych plików, od plików źródłowych 2D i 3D po zdjęcia, dokumenty i dane. Oprócz tego nowe funkcje CorelDraw Technical Suite 2021 obejmują m. in. płynne przejście od projektowania 3D do ilustracji, szybszą pracę dzięki nowemu podejściu do tworzenia ilustracji technicznych czy możliwość tworzenia kompletnych stron części zapasowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty