Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Aktualizacje CorelDraw

Najnowszy pakiet CorelDraw Graphics Suite oraz CorelDraw Technical Suite oferują dostęp do nowych funkcji takich jak zwiększające produktywność procesy zarządzania zasobami i współpracy, dodatkowe czcionki czy kreatywne szablony.

© Corel

Firma Corel rozszerza rodzinę profesjonalnych produktów CorelDraw 2021 o nowe aktualizacje dostępne dla subskrybentów pakietu CorelDraw Graphics Suite 2021 oraz prezentuje CorelDraw Technical Suite 2021, najnowszą edycję pakietu oprogramowania do tworzenia projektów technicznych i dokumentacji. Oba rozwiązania oferują szereg nowych funkcji, takich jak zwiększające produktywność procesy zarządzania zasobami i współpracy, dodatkowe czcionki, kreatywne szablony oraz inne zasoby, które pozwolą poszerzyć ich potencjał twórczy. Subskrybenci CorelDraw Graphics Suite uzyskają zintegrowany dostęp do biblioteki czcionek Google Fonts, dynamicznego zarządzania materiałami oraz udoskonaleń toku współpracy, co pozwoli projektantom na pełne wykorzystanie kreatywności i pracę zespołową. Pakiet CorelDraw Technical Suite 2021 bazuje na zaletach programu CorelDraw, oferując pełen zestaw zaawansowanych narzędzi przeznaczonych do tworzenia profesjonalnych ilustracji technicznych i dokumentacji wizualnej. Najnowsza wersja pakietu CorelDraw Technical Suite upraszcza tok pracy w zakresie grafiki technicznej dzięki zaawansowanym narzędziom, które zwiększają wydajność pracy i pozwalają uzyskać precyzyjne rezultaty. Projektujący mogą otwierać wiele różnych plików, od plików źródłowych 2D i 3D po zdjęcia, dokumenty i dane. Oprócz tego nowe funkcje CorelDraw Technical Suite 2021 obejmują m. in. płynne przejście od projektowania 3D do ilustracji, szybszą pracę dzięki nowemu podejściu do tworzenia ilustracji technicznych czy możliwość tworzenia kompletnych stron części zapasowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty