Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Jutro zaczyna się na drupie. Scodix wkracza w przyszłość

Scodix wykorzystał własną technologię sztucznej inteligencji, aby stworzyć „Futurystów” na targi drupa 2024, tętniący życiem zespół postaci, które przyciągną uwagę uczestników targów.

© Scodix

Na targach drupa Scodix zaprezentuje Scodix Ultra 2500 SHD i Scodix Ultra 6500 SHD. Te dwie debiutujące maszyny wykorzystują technologię Scodix MLE (Multi-layer Enhancement) i dodatkowo są wyposażone w Scodix SHD (Smart High Definition).Oprócz tych modeli, Scodix zaprezentuje jeszcze jedną nowość w postaci zastosowania sztucznej inteligencji do uszlachetniania druku za pomocą zautomatyzowanego narzędzia, Scodix AI.

 

Scodix MLE otwiera zupełnie nowy wymiar dla uszlachetnień na papierze niepowlekanym, preferowanym ze względu na trwałość i przystępną cenę. Kluczem do Scodix MLE jest możliwość nakładania wielu warstw uszlachetnień Scodix w jednym przebiegu maszyny. W przypadku papieru niepowlekanego pierwsza warstwa działa jako selektywny podkład mikropowłokowy przed Scodix Foil lub Scodix Sense. Dzięki elastyczności dodawania warstw, efekty Braille i Cristal stają się bardziej ekonomiczne.

 

Technologia SHD

Dzięki technologii Scodix SHD, zintegrowanej z nowymi maszynami, oraz wprowadzeniu Scodix MLE, producent maszyn oferuje sześć nowych aplikacji do obecnych już dziesięciu, czyniąc markę Scodix jedyną, która oferuje 16 opcji zdobienia. Obejmują one: Scodix Uncoated, Scodix Sculpture, Scodix Matte, Scodix Security, Scodix Reflective. Dzięki włączeniu do systemu Scodix ART uszlachetnianie na przezroczystych nośnikach za pomocą Scodix Transparent jest teraz dostępne na maszynach Scodix Ultra 2500 SHD i Scodix Ultra 6500 SHD.

 

Nowe horyzonty

Maszyny Scodix Ultra 2500 SHD i Scodix Ultra 6500 SHD zapewniają nowy poziom automatyzacji i zmniejszają koszt w przeliczeniu na stronę, umożliwiając wprowadzenie wartości dodanej do drukowanych produktów. Wprowadzenie nowych maszyn do portfolio oznacza ciągłą innowację, jaką Scodix wnosi do świata uszlachetnień, wypełniając lukę między technologiami tradycyjnymi i cyfrowymi.

 

Scodix AI

Sztuczna inteligencja wprowadzana jest do wszystkich aspektów drukowania. Scodix zaspokaja rosnące zapotrzebowanie na narzędzia automatyzacji wśród dostawców usług druku i projektantów oraz wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby pomóc markom zwrócić na siebie uwagę na zatłoczonym rynku. Nieustannie podnosząc możliwości uszlachetniania druku, Scodix jako pierwszy wprowadza technologię AI do automatyzacji dodawania ozdób. Opierając się na bazach danych plików ulepszonych przez Scodix, system sugeruje inteligentne, sprawdzone opcje projektowe, jednocześnie dostarczając dane o koszcie za stronę, dzięki czemu nabywcy druku mogą szybko i inteligentnie tworzyć uszlachetnione projekty. Proces przetwarzania algorytmu Scodix AI odbywa się w bezpiecznej chmurze, dzięki czemu technologia jest kompatybilna z dowolnym interfejsem internetowym i płynnie integruje się z Web-to-Print i sklepami internetowymi.

 

Scodix zaprezentuje na targach drupa maszynę Scodix Ultra 2500 SHD dostępną w formacie B2.
© Scodix

Kompleksowe portfolio

Nowe technologie Scodix, Scodix MLE i Scodix AI, dołączają do czterech istniejących technologii: Scodix SHD, zapewniającej najwyższą jak dotąd jakość uszlachetniania, Scodix VDE (Variable Data Enhancement), Scodix PAS i Scodix RSP, aby zapewnić najszerszy wybór aplikacji Scodix dostępnych na jednej maszynie. Podstawowa różnica między nowymi maszynami polega na ich formatach: Scodix Ultra 2500, Powered by SHD jest dostępna w rozmiarze B2, podczas gdy Ultra 6000 jest w formacie B1. Oba modele wymagają jednego operatora, co zwiększa łatwość obsługi dla dostawców usług druku.

 

Technologia godna zaufania

Z ponad 400 udanymi instalacjami na całym świecie, Scodix jest jedną z najbardziej sprawdzonych technologii na rynku. Firma kontynuuje jednak swoje zaangażowanie zarówno w ulepszanie technologii cyfrowej, jak i zwiększanie sukcesu swoich klientów. Dzięki nowym produktom i technologiom Scodix nie tylko przewodzi stawce, ale wyznacza tempo dla przyszłości przemysłu uszlachetniania.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty