Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Innovation Days

Podczas prezentacji na żywo w ramach Innovation Days będzie można zobaczyć nowy model Mimaki SUJV-160 do realistycznej reprodukcji tekstury naturalnej i sztucznej skóry.

© Mimaki

Firma Mimaki, producent atramentowych maszyn drukujących i systemów tnących, organizuje wirtualne wydarzenie Innovation Days, aby, jak podkreśla, pobudzić i kultywować innowacje w branży druku. Program wydarzeń prowadzonych przez ekspertów z Mimaki Japan, Mimaki USA i Mimaki Europe odbędzie się w dniach od 2 do 4 czerwca 2021 roku i będzie dotyczył zaspokojenia potrzeb obecnych i potencjalnych klientów na ich lokalnych rynkach, jak również oczekiwań całych sektorów (znaki graficzne, przemysłowy, tekstylny i 3D) w zakresie przezwyciężenia współczesnych wyzwań i budowania sukcesu w branży. Uczestnicy będą mogli także lepiej poznać najnowsze pozycje w ofercie produktów firmy Mimaki w formie prezentacji na żywo, takie jak np. model JFX550, JFX600 czy SUJV-160.

W okresie poprzedzającym Innovation Days, firma Mimaki Europe przygotowała także inną wirtualną inicjatywę - Mimaki Digital Showroom, aby nawiązać kontakt ze swoimi klientami. Ta wirtualna przestrzeń naśladuje tradycyjną ekspozycję, gdzie obecni i potencjalni klienci firmy Mimaki będą mogli zobaczyć technologie w akcji i pomówić z zespołem o najnowszych trendach i rozwiązaniach rynkowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty