Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

FESPA Global Print Expo 2023. Berger Textiles z nową linią produktów

© Berger Textiles

Berger Textiles, dostawca tekstyliów do szerokoformatowego druku cyfrowego, dekoracji wnętrz i odzieży, zaprezentuje na odbywających się w maju targach FESPA Global Print Expo 2023 aż sześć nowości w swoim portfolio, w tym nową linię produktów Architecture. Nowa seria materiałów będzie zapewniać szeroki wybór wysokowydajnych tekstyliów funkcjonalnych do zastosowań architektonicznych we wnętrzach.

 

Berger Textiles dostrzega znaczące możliwości rozwoju w segmencie architektonicznym oraz rosnące zapotrzebowanie na tekstylia funkcjonalne, które pomagają projektantom i instalatorom pokonywać praktyczne wyzwania w wymagających przestrzeniach. Dzięki tym pierwszym produktom z linii Architecture, firma chce pokazać jak tkaniny techniczne mogą zaoferować eleganckie rozwiązania problemów z hałasem i zapachami w różnych środowiskach, przy jednoczesnym poszanowaniu, a nawet zwiększeniu estetyki wnętrza.

Kolejne dwie nowości w portfolio Berger Textiles, które pojawią się na targach to nowe tkaniny odzieżowe rozszerzające portfolio Home & Fashion. Zaprojektowane dla całej gamy odzieży i akcesoriów drukowanych na zamówienie, Single Jerseys to tkaniny dostępne z lub bez obróbki wstępnej do druku pigmentowego i posiadające certyfikaty Oeko-Tex i Gots. Z kolei klienci z branży signage i komunikacji wizualnej odwiedzający stoisko na targach FESPA 2023 odkryją dwa nowe materiały Soft Signage - Moon i Icon.
Przedstawiciele firmy zapewniają, że Berger Textiles jest gotowe, aby być niezawodnym partnerem dla swoich klientów, dostarczać im innowacyjnych produktów, ale także zapewnić fachowe wsparcie techniczne i aplikacyjne, którego potrzebują, aby efektywnie pracować z tymi materiałami. "Z sześcioma nowymi produktami, które zaprezentujemy na targach FESPA, jesteśmy gotowi zmotywować drukarnie tekstylne i instalatorów świeżymi pomysłami i wydajnymi materiałami, których potrzebują, aby przekształcić je w prawdziwy biznes" komentuje obecność firmy na targach Alessandro Lanfranconi, CEO w Berger Textiles.

 

Berger Textiles wystawia się na FESPA Global Printing Expo 2023 obok siostrzanej marki Spandex Group - ImagePerfect, która oferuje wybór niezawodnych, wysokiej jakości materiałów samoprzylepnych do druku i kolorowych oraz narzędzi dla twórców znaków i producentów grafiki.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty