Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Koehler Paper i Ravensburger. Standardy jakości gier karcianych

© Koehler Paper

Ravensburger wybrał papier od Koehler Paper do produkcji nowej gry karcianej „Disney Lorcana”. Gry wszelkiego rodzaju przeżywają renesans, a rodzinna firma Ravensburger sprzedaje je na całym świecie, polegając na wysokiej jakości tekturze od Koehler Paper. Firmy są powiązane ze sobą partnerstwem liczącym ponad 60 lat.

 

Gry karciane stanowią ważny segment w świecie kart do gry. Od dziesięcioleci są jednym z najpopularniejszych rodzajów gier na świecie i nawet w obecnej erze cyfryzacji ich atrakcyjność na rynku nie wykazuje żadnych oznak słabnięcia. Do niedawna Ravensburger nie posiadał przyczółka w segmencie kart kolekcjonerskich. Jednak w ubiegłym roku firma we współpracy z Disneyem wkroczyła także i na ten rynek. Nowym produktem firmy jest gra „Disney Lorcana”, która spełnia najwyższe oczekiwania fanów, nie tylko pod względem głębi strategicznej, ale także jakości kart, co do której oczekiwania konsumenckie są bardzo wysokie.

 

Koehler Paper wyznacza standardy

Jako światowy producent różnych rodzajów tektury do kart do gry Koehler Paper wyznacza standardy trwałości, estetyki i wyjątkowych wrażeń sensorycznych podczas interakcji gracza z kartami. Wysokiej jakości tektury do kart imponują doskonałymi właściwościami przetwarzania i optymalną jakością dla najbardziej wymagających zastosowań.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty