Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Jakość i szybkość. Roland DG przesuwa granice

© Roland DG

Roland DG przesuwa granice innowacji w zakresie druku dzięki dwóm innowacyjnym premierowym produktom. Do nowych rozwiązań w portfolio producenta należą biurkowy plotek płaski VersaOBJECT MO-240 i oprogramowanie PrintAutoMate, mającym na celu zapewnienie bezbłędnych procesów druku i zwiększenie wydajności druku UV.

 

Ploter VersaOBJECT MO-240 jest najnowszym dodatkiem do serii VersaOBJECT, który został zaprojektowany z myślą o zwiększeniu wydajności druku bezpośredniego na przedmiotach trójwymiarowych. „MO-240 to najnowszy stołowy ploter płaski UV firmy Roland DG, który osiąga piękne wyniki w wysokiej rozdzielczości przy zwiększonej wydajności dzięki innowacyjnym technologiom” powiedział Tony Miller, Prezes Globalnego Działu Sprzedaży i Marketingu Roland DG.

 

VersaOBJECT MO-240

Model VersaOBJECT MO-240 osiąga wydajność 2,07 m2/h w trybie standardowym, dzięki nowo opracowanym dużym głowicom drukującym w układzie przesuniętym, mocnej lampie UV-LED i najnowocześniejszej technologii sterowania punktowego zapewniającej optymalną wydajność z wysoką prędkością. Zwłaszcza wydajność jednoczesnego druku białego podwoiła się w porównaniu z poprzednimi modelami, zapewniając krótsze czasy utwardzania w celu precyzyjnego odtworzenia skomplikowanych szczegółów, drobnego tekstu i subtelnych gradacji.

 

 

Oprogramowanie PrintAutoMate

Oprogramowanie PrintAutoMate zostało oparte na chmurze i ma na celu standaryzację operacji drukowania i usprawnienie procesów drukowania dla firm zajmujących się różnymi danymi, nośnikami i produktami. PrintAutoMate automatycznie przekształca dane drukowania na wstępnie zarejestrowane dane układu szablonów, przydziela zadania drukowania operatorom i bezproblemowo integruje się z oprogramowaniem RIP VersaWorks 6, znacznie zwiększając wydajność i minimalizując błędy w procesach produkcyjnych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty