Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Jakość i szybkość. Roland DG przesuwa granice

© Roland DG

Roland DG przesuwa granice innowacji w zakresie druku dzięki dwóm innowacyjnym premierowym produktom. Do nowych rozwiązań w portfolio producenta należą biurkowy plotek płaski VersaOBJECT MO-240 i oprogramowanie PrintAutoMate, mającym na celu zapewnienie bezbłędnych procesów druku i zwiększenie wydajności druku UV.

 

Ploter VersaOBJECT MO-240 jest najnowszym dodatkiem do serii VersaOBJECT, który został zaprojektowany z myślą o zwiększeniu wydajności druku bezpośredniego na przedmiotach trójwymiarowych. „MO-240 to najnowszy stołowy ploter płaski UV firmy Roland DG, który osiąga piękne wyniki w wysokiej rozdzielczości przy zwiększonej wydajności dzięki innowacyjnym technologiom” powiedział Tony Miller, Prezes Globalnego Działu Sprzedaży i Marketingu Roland DG.

 

VersaOBJECT MO-240

Model VersaOBJECT MO-240 osiąga wydajność 2,07 m2/h w trybie standardowym, dzięki nowo opracowanym dużym głowicom drukującym w układzie przesuniętym, mocnej lampie UV-LED i najnowocześniejszej technologii sterowania punktowego zapewniającej optymalną wydajność z wysoką prędkością. Zwłaszcza wydajność jednoczesnego druku białego podwoiła się w porównaniu z poprzednimi modelami, zapewniając krótsze czasy utwardzania w celu precyzyjnego odtworzenia skomplikowanych szczegółów, drobnego tekstu i subtelnych gradacji.

 

 

Oprogramowanie PrintAutoMate

Oprogramowanie PrintAutoMate zostało oparte na chmurze i ma na celu standaryzację operacji drukowania i usprawnienie procesów drukowania dla firm zajmujących się różnymi danymi, nośnikami i produktami. PrintAutoMate automatycznie przekształca dane drukowania na wstępnie zarejestrowane dane układu szablonów, przydziela zadania drukowania operatorom i bezproblemowo integruje się z oprogramowaniem RIP VersaWorks 6, znacznie zwiększając wydajność i minimalizując błędy w procesach produkcyjnych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty