Kalendarium

18-20.12.2025 · Labeling-Tech Poland

07-09.01.2026 · PSI, Düsseldorf

27-29.01.2026 · RemaDays, Nadarzyn

19-25.05.2026 · Fespa, Fira de Barcelona

Technologie etykietowania. Labeling-Tech Poland 2025

W dniach 16–18 listopada 2025 roku w hali Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbędzie się druga edycja międzynarodowych targów Labeling-Tech Poland. Wydarzenie poświęcone jest technologiom etykietowania, automatyzacji i identyfikacji produktów.
 

© Ptak Warsaw Expo

 

Targi oferują możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami w etykietowaniu, kompleksową ofertę branżową w jednym miejscu oraz spotkania z przedstawicielami rynku i ekspertami. Uczestnicy mogą poznać praktyczne rozwiązania, innowacyjne systemy automatycznej aplikacji etykiet, oprogramowanie do projektowania etykiet oraz technologie zabezpieczające produkty, co ułatwia zdobycie wiedzy i kompetencji potrzebnych w nowoczesnym biznesie. Wśród wystawców znajdą się m.in.: Epson, Polpak, Coffee Service, PolimerPro, Drukarnia Maciaszczyk. Wydarzenie jest adresowane do producentów etykiet, dostawców urządzeń i materiałów oraz firm wykorzystujących etykietowanie w sektorach spożywczym, kosmetycznym, farmaceutycznym i logistycznym.
Targi obejmą szeroki zakres tematyczny – od systemów automatycznej aplikacji etykiet, przez materiały etykietowe, aż po rozwiązania cyfrowe, druk cyfrowy, RFID/NFC oraz systemy kodowania kreskowego. Integralną częścią targów jest Kongres branżowy („Congress of the Labeling Technology Industry”), którego celem jest przedstawienie i omówienie aktualnych trendów w branży oraz wymiana doświadczeń między specjalistami.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w nowym roku...

Rok 2025 powoli nabiera tempa. W tym roku czeka na nas wiele wydarzeń, targów, konferencji i rocznic. Przykładowo w tym roku producent maszyn drukujących Heidelberg obchodzi swoje st siedemdziesiąte piąte urodziny i tym samym chce świadomie zaprezentować się na rynku jako firma, która słucha sygnałów od klientów, i jak wiele innych, napędza cyfrową transformację. To, co rozpoczęło się ponad półtora wieku temu jako odlewnia dzwonów we Frankenthal w Niemczech, przekształciło się obecnie w wiodącą światową firmę technologiczną i dostawcę kompleksowych rozwiązań do zastosowań poligraficznych i opakowaniowych.

 

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty