Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Jade Grace w Labelexpo Global Series. Nowa dyrektor zarządzająca

© Labelexpo

Organizator targów Labelexpo, który jest obecnie częścią Informa PLC, ogłosił powołanie Jade Grace na stanowisko nowej dyrektor zarządzającej działu etykiet i opakowań. Grace będzie odpowiedzialna za nadzorowanie bezpośredniego zarządzania wydarzeniami i działalności wydawniczej, a także za stymulowanie rozwoju w nowych regionach i sektorach.

 

Od momentu dołączenia do zespołu Labelexpo Global Series w 2004 roku, Grace zajmowała szereg stanowisk, w tym dyrektora do spraw wydarzeń oraz dyrektora do spraw portfolio. Odegrała kluczową rolę w rozwoju Labelexpo Europe i portfolio w Azji, otwierając biuro w Indiach i wznawiając obecność Grupy w Azji Południowo-Wschodniej. Lisa Milburn, dyrektor Grupy Tarsus, skomentowała: „Wielkie gratulacje dla Jade za jej zasłużony awans i to w okresie poprzedzającym nasze największe wydarzenie roku jakim jest Labelexpo Europe 2023. Jade była integralną częścią sukcesu Labels Group w ciągu ostatnich kilku lat. Jest zaangażowana w pomaganie naszym klientom odnosić sukcesy i jestem przekonana, że jej ciężka praca, zaangażowanie w branżę i doskonałe przywództwo sprawią, że grupa będzie rosła w siłę.”

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty