Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Jade Grace w Labelexpo Global Series. Nowa dyrektor zarządzająca

© Labelexpo

Organizator targów Labelexpo, który jest obecnie częścią Informa PLC, ogłosił powołanie Jade Grace na stanowisko nowej dyrektor zarządzającej działu etykiet i opakowań. Grace będzie odpowiedzialna za nadzorowanie bezpośredniego zarządzania wydarzeniami i działalności wydawniczej, a także za stymulowanie rozwoju w nowych regionach i sektorach.

 

Od momentu dołączenia do zespołu Labelexpo Global Series w 2004 roku, Grace zajmowała szereg stanowisk, w tym dyrektora do spraw wydarzeń oraz dyrektora do spraw portfolio. Odegrała kluczową rolę w rozwoju Labelexpo Europe i portfolio w Azji, otwierając biuro w Indiach i wznawiając obecność Grupy w Azji Południowo-Wschodniej. Lisa Milburn, dyrektor Grupy Tarsus, skomentowała: „Wielkie gratulacje dla Jade za jej zasłużony awans i to w okresie poprzedzającym nasze największe wydarzenie roku jakim jest Labelexpo Europe 2023. Jade była integralną częścią sukcesu Labels Group w ciągu ostatnich kilku lat. Jest zaangażowana w pomaganie naszym klientom odnosić sukcesy i jestem przekonana, że jej ciężka praca, zaangażowanie w branżę i doskonałe przywództwo sprawią, że grupa będzie rosła w siłę.”

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty