Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Artystyczne zwierciadło

Dzięki niezwykłemu talentowi malarza Marcina Painta drukarnia Opolgraf już z daleka zachęca do skorzystania z jej kolorowej oferty.

Drukarnia Opolgraf przyozdobiła jedną ze ścian swojego budynku kolorowym banerem, przedstawiającym obraz artysty Marcina Painta. Praca stanowi odzwierciedlenie wizji drukarni i przedstawia ją jako firmę pełną barw, zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Znajdują się na niej elementy charakterystyczne dla drukarni, które wpisują się w oferowane przez nią produkty, takie jak książki i składki produkowane przy użyciu całej palety barw. Obraz na banerze o wielkości 100 m² można podziwiać idąc ulicą Mieczysława Niedziałkowskiego, natomiast jego oryginał namalowany farbą akrylową na płótnie można oglądać odwiedzając jedną z sal drukarni. Autor obrazu, Marcin Painta jest docenionym malarzem, którego dzieła artystyczne można oglądać w prywatnych kolekcjach w Polsce i za granicą.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty