Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Artystyczne zwierciadło

Dzięki niezwykłemu talentowi malarza Marcina Painta drukarnia Opolgraf już z daleka zachęca do skorzystania z jej kolorowej oferty.

Drukarnia Opolgraf przyozdobiła jedną ze ścian swojego budynku kolorowym banerem, przedstawiającym obraz artysty Marcina Painta. Praca stanowi odzwierciedlenie wizji drukarni i przedstawia ją jako firmę pełną barw, zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Znajdują się na niej elementy charakterystyczne dla drukarni, które wpisują się w oferowane przez nią produkty, takie jak książki i składki produkowane przy użyciu całej palety barw. Obraz na banerze o wielkości 100 m² można podziwiać idąc ulicą Mieczysława Niedziałkowskiego, natomiast jego oryginał namalowany farbą akrylową na płótnie można oglądać odwiedzając jedną z sal drukarni. Autor obrazu, Marcin Painta jest docenionym malarzem, którego dzieła artystyczne można oglądać w prywatnych kolekcjach w Polsce i za granicą.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty