Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Artystyczne zwierciadło

Dzięki niezwykłemu talentowi malarza Marcina Painta drukarnia Opolgraf już z daleka zachęca do skorzystania z jej kolorowej oferty.

Drukarnia Opolgraf przyozdobiła jedną ze ścian swojego budynku kolorowym banerem, przedstawiającym obraz artysty Marcina Painta. Praca stanowi odzwierciedlenie wizji drukarni i przedstawia ją jako firmę pełną barw, zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Znajdują się na niej elementy charakterystyczne dla drukarni, które wpisują się w oferowane przez nią produkty, takie jak książki i składki produkowane przy użyciu całej palety barw. Obraz na banerze o wielkości 100 m² można podziwiać idąc ulicą Mieczysława Niedziałkowskiego, natomiast jego oryginał namalowany farbą akrylową na płótnie można oglądać odwiedzając jedną z sal drukarni. Autor obrazu, Marcin Painta jest docenionym malarzem, którego dzieła artystyczne można oglądać w prywatnych kolekcjach w Polsce i za granicą.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty