Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Artystyczne zwierciadło

Dzięki niezwykłemu talentowi malarza Marcina Painta drukarnia Opolgraf już z daleka zachęca do skorzystania z jej kolorowej oferty.

Drukarnia Opolgraf przyozdobiła jedną ze ścian swojego budynku kolorowym banerem, przedstawiającym obraz artysty Marcina Painta. Praca stanowi odzwierciedlenie wizji drukarni i przedstawia ją jako firmę pełną barw, zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Znajdują się na niej elementy charakterystyczne dla drukarni, które wpisują się w oferowane przez nią produkty, takie jak książki i składki produkowane przy użyciu całej palety barw. Obraz na banerze o wielkości 100 m² można podziwiać idąc ulicą Mieczysława Niedziałkowskiego, natomiast jego oryginał namalowany farbą akrylową na płótnie można oglądać odwiedzając jedną z sal drukarni. Autor obrazu, Marcin Painta jest docenionym malarzem, którego dzieła artystyczne można oglądać w prywatnych kolekcjach w Polsce i za granicą.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty