Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Artystyczne zwierciadło

Dzięki niezwykłemu talentowi malarza Marcina Painta drukarnia Opolgraf już z daleka zachęca do skorzystania z jej kolorowej oferty.

Drukarnia Opolgraf przyozdobiła jedną ze ścian swojego budynku kolorowym banerem, przedstawiającym obraz artysty Marcina Painta. Praca stanowi odzwierciedlenie wizji drukarni i przedstawia ją jako firmę pełną barw, zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Znajdują się na niej elementy charakterystyczne dla drukarni, które wpisują się w oferowane przez nią produkty, takie jak książki i składki produkowane przy użyciu całej palety barw. Obraz na banerze o wielkości 100 m² można podziwiać idąc ulicą Mieczysława Niedziałkowskiego, natomiast jego oryginał namalowany farbą akrylową na płótnie można oglądać odwiedzając jedną z sal drukarni. Autor obrazu, Marcin Painta jest docenionym malarzem, którego dzieła artystyczne można oglądać w prywatnych kolekcjach w Polsce i za granicą.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty