Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

UniFlow z nagrodą

Jak podkreśla producent, korzyści UniFlow obejmują wygodne zarządzanie dostępem do urządzeń, możliwość drukowania bezpośrednio z chmury, przejrzyste kontrolowanie kosztów druku i eliminacja lokalnych serwerów, a także zaawansowane funkcjonalności optycznego rozpoznawania znaków (OCR) oraz inteligentnego wychwytywania treści.

© Canon

Keypoint Intelligence przyznał coroczne nagrody Buyers Lab (BLI) dla innowacyjnych rozwiązań z obszaru oprogramowania do przetwarzania dokumentów. Liderem zestawienia w kategorii aplikacji chmurowych po raz kolejny zostało oprogramowanie uniFlow Online firmy Canon. To już czwarte z rzędu wyróżnienie dla tego rozwiązania. Tym razem wyróżniając uniFlow Online badacze Keypoint Intelligence podkreślili, że technologia Canon „umożliwia firmom pełną kontrolę nad działaniami związanymi z drukiem, skanowaniem i kopiowaniem w całym środowisku sieciowym firmy”. Rozwiązanie Canon doceniono za swoją przydatność dla firm, które dopiero rozpoczynają swoją transformację cyfrową, ze względu na kompleksowe połączenie funkcji zarządzania wydrukiem oraz możliwości przechwytywania i opracowywania danych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty