Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

UniFlow z nagrodą

Jak podkreśla producent, korzyści UniFlow obejmują wygodne zarządzanie dostępem do urządzeń, możliwość drukowania bezpośrednio z chmury, przejrzyste kontrolowanie kosztów druku i eliminacja lokalnych serwerów, a także zaawansowane funkcjonalności optycznego rozpoznawania znaków (OCR) oraz inteligentnego wychwytywania treści.

© Canon

Keypoint Intelligence przyznał coroczne nagrody Buyers Lab (BLI) dla innowacyjnych rozwiązań z obszaru oprogramowania do przetwarzania dokumentów. Liderem zestawienia w kategorii aplikacji chmurowych po raz kolejny zostało oprogramowanie uniFlow Online firmy Canon. To już czwarte z rzędu wyróżnienie dla tego rozwiązania. Tym razem wyróżniając uniFlow Online badacze Keypoint Intelligence podkreślili, że technologia Canon „umożliwia firmom pełną kontrolę nad działaniami związanymi z drukiem, skanowaniem i kopiowaniem w całym środowisku sieciowym firmy”. Rozwiązanie Canon doceniono za swoją przydatność dla firm, które dopiero rozpoczynają swoją transformację cyfrową, ze względu na kompleksowe połączenie funkcji zarządzania wydrukiem oraz możliwości przechwytywania i opracowywania danych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty