Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

UniFlow z nagrodą

Jak podkreśla producent, korzyści UniFlow obejmują wygodne zarządzanie dostępem do urządzeń, możliwość drukowania bezpośrednio z chmury, przejrzyste kontrolowanie kosztów druku i eliminacja lokalnych serwerów, a także zaawansowane funkcjonalności optycznego rozpoznawania znaków (OCR) oraz inteligentnego wychwytywania treści.

© Canon

Keypoint Intelligence przyznał coroczne nagrody Buyers Lab (BLI) dla innowacyjnych rozwiązań z obszaru oprogramowania do przetwarzania dokumentów. Liderem zestawienia w kategorii aplikacji chmurowych po raz kolejny zostało oprogramowanie uniFlow Online firmy Canon. To już czwarte z rzędu wyróżnienie dla tego rozwiązania. Tym razem wyróżniając uniFlow Online badacze Keypoint Intelligence podkreślili, że technologia Canon „umożliwia firmom pełną kontrolę nad działaniami związanymi z drukiem, skanowaniem i kopiowaniem w całym środowisku sieciowym firmy”. Rozwiązanie Canon doceniono za swoją przydatność dla firm, które dopiero rozpoczynają swoją transformację cyfrową, ze względu na kompleksowe połączenie funkcji zarządzania wydrukiem oraz możliwości przechwytywania i opracowywania danych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty