Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Poznaj druk w ruchu!

Targi Fespa Global Print Expo 2022 odbędą się w dniach 31 maja - 3 czerwca 2022 roku w Berlinie.

© Fespa

Podczas tegorocznych targów Fespa Global Print Expo odwiedzający wydarzenie będą mieli szansę „poznać druk w ruchu”. Po dwóch trudnych latach to doskonała szansa na ponowne rozkręcenie działalności, czy to poprzez obejrzenie nowych produktów, udział w wydarzeniu targowym, czy też rozmowę z ekspertami z branży.

 

Autor: Michael Ryan, szef Fespa Global Print Expo

 

Goście będą mogli zobaczyć najnowsze innowacje w dziedzinie cyfrowego druku wielkoformatowego, sitodruku i druku na tekstyliach, a także nośników i materiałów eksploatacyjnych. Ponownie częścią targów będzie European Sign Expo 2022, prezentując nowości w dziedzinie oznakowań i komunikacji wizualnej.

Już ponad 340 dostawców potwierdziło swój udział w targach Fespa 2022. W centrum wystawców na stronie www.fespaglobalprintexpo.com/exhibitor-showroom można znaleźć najnowsze informacje na ich temat w zapowiadanych wydarzeniach. Obowiązkowo należy odwiedzić nowe wydarzenie Sustainability Spotlight przygotowane dla postępowych firm poligraficznych. Udzielając konkretnych i przydatnych informacji, goście będą mieli możliwość wysłuchania specjalistów z branży mówiących m.in. o ekologicznych materiałach, oszczędzaniu energii, zmniejszaniu śladu węglowego i przejrzystości łańcucha dostaw.

Dla podkreślenia talentów międzynarodowych członków Fespa, przygotowano nowy Associations Pavilion. Będzie to prezentacja całej gamy inspirujących zastosowań realizowanych przez drukarnie należące do społeczności Fespa na całym świecie. W tym roku wydarzenie Printeriors będzie większe i lepsze niż kiedykolwiek, a goście będą mogli zanurzyć się w świecie natury, ciesząc oczy wieloma ekscytującymi możliwościami druku w zakresie dekoracji wewnętrznych i zewnętrznych.

 

World Wrap Masters

W Berlinie powróci również finał World Wrap Masters, wraz z bezpłatnymi warsztatami szkoleniowymi, pokazami i odbywającym się na żywo konkursem oklejania pojazdów. Tak dużej liczby atrakcji po prostu nie można przegapić! Już czas „poznać druk w ruchu”!

Aby uzyskać więcej informacji i zgłosić swój udział w wydarzeniu, należy odwiedzić stronę: www.fespaglobalprintexpo.com/. Podając kod FESM224 można zaoszczędzić 30 euro na bilecie.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty