CONTENT / Druk cyfrowy
drukuj

Z ofertą na nowe rynki

Maszyna Evolution E5 została wyposażona w 8 zespołów fleksograficznych i moduł suszenia w technologii UV.

© Mark Andy

Drukarnia etykietowa Adhesivas Ibi zakupiła nową, 13-calową maszynę fleksograficzną Mark Andy Evolution E5, wyposażoną w osiem zespołów drukujących oraz liczne opcje dodatkowe, m.in. wykrojnik QCDC i suszenie UV. To drugie już rozwiązanie Mark Andy wdrożone przez firmę. Pierwszym z nich była maszyna Performance Series P5. Jak podkreśla José Luis Iváñez, kierownik drukarni, maszyna zapewnia elastyczność produkcji, co pozwala firmie wejść z ofertą na nowe rynki i poszerzyć zakres produktów dostępnych w portfolio.

Mark Andy to 13-calowy model Evolution E5 o szerokości wstęgi 330 mm, wyposażona w 8 zespołów fleksograficznych i moduł suszenia w technologii UV. Konfiguracja dla Adhesivas Ibi uwzględniała również stworzoną przez Mark Andy sztancę QCDC, umożliwiającą szybką wymianę wykrojnika, automatyczny register i pre-register oraz kontrolę naprężenia nawijanej i odwijanej wstęgi w technologii serwo. Model Evolution bazuje na platformie P7 (uwzględniającej m.in. napęd serwo) i cechuje się modułową budową. Dzięki temu można je dostosować do obecnych wymagań użytkownika i modyfikować w późniejszym czasie, wraz z rozwojem i rosnącymi potrzebami drukarni.

« poprzedni   |   następny » « wróć
drukuj

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Praca
Sprzedam
Kupię
Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 425408 bytes) in /home/platne/serwer78836/public_html/printernet.pl/include/smarty/Smarty.class.php on line 1265