Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

BOBST na Labelexpo. Demonstracje na żywo

© BOBST

W trakcie zbliżających się targów Labelexpo firma BOBST zademonstruje na żywo działanie dwóch maszyn. Odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć zarówno BOBST Digital Master 340 (cyfrowe rozwiązanie typu All-in-one), jak i BOBST Master M6 (fleksograficzną maszynę drukującą inline). Demonstracje będą prezentowane na żywo co 30 minut od 11 do 14 września w hali 3 na stoisku 3A59.

BOBST zaprezentuje dwie nowe linie produkcyjne. Pierwszą z nich będzie Digital Master 340 All-in-One, modułowa maszyna do druku etykiet wyposażona w technologię druku atramentowego UV i zaawansowany system kontroli jakości inline – AccuCheck. Druga propozycja to maszyna fleksograficzna Master M6, najbardziej zautomatyzowana i zdigitalizowana maszyna fleksograficzna in-line na rynku, z technologią onECG do drukowania z rozszerzoną gamą kolorów oraz jednostkami drukującymi V-Flower (automatyczna wymiana cylindrów drukujących bez zatrzymywania maszyny).


BOBST we Flex Pack Trail

BOBST Master M6
© BOBST

BOBST jest częścią towarzyszącego targom wydarzenia Flex Pack Trail, które koncentrując się na druku opakowań zaprezentuje możliwości dostępne dla producentów etykiet, którzy chcą zdywersyfikować swoją ofertę produktów na rynku opakowań giętkich. „BOBST zdecydował się wziąć udział w Flex Pack Trail na Labelexpo Europe 2023, ponieważ granice między opakowaniami giętkimi i etykietami zanikają. Zarówno z punktu widzenia właścicieli marek, którzy proszą dokładnie o to samo, co w przypadku etykiet – o rozwiązania o wartości dodanej, szybszą realizację zleceń i niższe koszty zapasów – jak i z punktu widzenia przetwórców, którzy chcieliby zdywersyfikować swoją działalność i dążą do stania się jedynym dostawcą (typu one stop shop) dla swoich klientów” powiedział Matteo Cardinotti, dyrektor generalny BOBST Firenze.

 

Zapraszamy na Labelexpo Europe 2023
11 – 14 września, Bruksela, Belgia
Stoisko 3A58 – 3A59

Zarejestruj swoją wizytę TUTAJ
.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty