Kalendarium

25-27.04.2023 · LogiMat, Stuttgart

04-10.05.2023 · InterPack, Düsseldorf

23-26.05.2023 · Fespa, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

11-14.09.2023 · Labelexpo, Bruksela

Jakość i zrównoważony rozwój. Innowacja na Bliskim Wschodzie

© EFI

Kuwejcki producent opakowań Caesar Pac inwestuje w pierwszą w regionie maszynę do druku cyfrowego EFI Nozomi 14000 LED firmy Electronics For Imaging (EFI). Jednoprzebiegowa, cyfrowa, atramentowa maszyna do druku na tekturze falistej zapewnia maksymalną produktywność i wydajność w przypadku przemysłowego druku opakowań. EFI Nozomi 14000 LED ma łatwą obsługę, zmniejsza przestoje, w tym przestoje z powodu uszkodzonych płyt, i zwiększa produktywność dzięki wysokowydajnym głowicom drukującym.

Wcześniej Caesar Pac korzystała z urządzeń specjalizujących się w druku wysokonakładowym. EFI Nozomi 14000 LED umożliwi firmie wejście na nowe rynki z zamówieniami krótkoseryjnymi, zwiększenie rentowności i zapewnienie wyższej jakości druku na pudełkach. Nowa maszyna drukująca zapewnia do 35% niższe zużycie energii niż druk fleksograficzny zmniejszając emisję LZO. Dzięki wydajnemu procesowi i redukcji odpadów, firma wyeliminuje potrzebę zapasów płyt i mieszanek atramentowych oraz wody do czyszczenia. Atramenty EFI Nozomi w pełni nadają się do recyklingu, a także uzyskały certyfikat UL GREENGUARD Gold. Zaawansowana platforma DFE – Fiery FS500 Pro – firmy EFI oferuje dodatkowe rozwiązania do maszyny EFI Nozomi 14000 LED, np. Fiery Edge, Smart Ink Estimator, Fiery JobExpert oraz EFI IQ – kompleksowy pakiet aplikacji do analizy biznesowej i zarządzania w chmurze.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty