Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Pierwsza taka usługa druku

Według KFH, wydrukowanie nowej karty bankowej nie trwa dłużej niż 3 minuty.

© Kuwait Finance House

Kuwait Finance House (KFH) wprowadził, jako pierwszy bank na świecie, wydawanie kart bankowych przy użyciu hybrydowego rozwiązania opartego na technologii NCR. Klienci mogą w dogodnym dla siebie czasie wydrukować własne karty bankowe korzystając z terminali samoobsługowych lub podczas wizyty w oddziale, gdzie pracownik biura obsługi klienta może wydrukować kartę bankową za pomocą tabletu podczas procesu zakładania konta lub wymiany karty. Nowa usługa, niewymagająca wcześniejszego składania wniosku, dostępna jest w ponad 100 automatach we wszystkich oddziałach KFH, a także w kilku centrach handlowych.

Już wcześniej bank z powodzeniem uruchomił cyfrową usługę otwierania konta bankowego online dla nowych klientów, obywateli i mieszkańców w ciągu kilku minut bez konieczności wizyty w oddziale. Oprócz tego wprowadził wiele innowacyjnych rozwiązań finansowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty