Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Alon Bar-Shany w Highcon

Highcon niedawno zadebiutował na Giełdzie Papierów Wartościowych w Tel Awiwie i zebrał 45 milionów dolarów podczas pierwszej oferty. Obecnie wzmacnia zespół zarządzający o nowych członków, m.in. o Alona Bar-Shany z HP Indigo.

Alon Bar-Shany, były dyrektor generalny HP Indigo, został nowym prezesem firmy Highcon, producenta cyfrowych maszyn do cięcia i bigowania.

Bar-Shany ogłosił odejście z HP Indigo w czerwcu 2020 roku. W zarządzie Highcon dołączy do założyciela Indigo i obecnego prezesa Landa Group, Bennyego Landy. Bar-Shany zastąpi Amichaia Steimberga, który pełnił funkcję prezesa od połowy 2020 roku. Zmiany w kadrze firmy Highcon dotyczą także Simona Lewisa, który został nowym wiceprezesem ds. marketingu. Wcześniej pracował w firmie Scitex oraz HP Indigo.

Zarząd Highcon od niedawna tworzą również: Fiona Darmon, partner generalny w Jerusalem Venture Partners (JVP), Adina Shorr, poprzednio CEO Object, Scodix and Cell Guide oraz Giora Bitan, wcześniej CFO w ECI i Scitex.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty