Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Alon Bar-Shany w Highcon

Highcon niedawno zadebiutował na Giełdzie Papierów Wartościowych w Tel Awiwie i zebrał 45 milionów dolarów podczas pierwszej oferty. Obecnie wzmacnia zespół zarządzający o nowych członków, m.in. o Alona Bar-Shany z HP Indigo.

Alon Bar-Shany, były dyrektor generalny HP Indigo, został nowym prezesem firmy Highcon, producenta cyfrowych maszyn do cięcia i bigowania.

Bar-Shany ogłosił odejście z HP Indigo w czerwcu 2020 roku. W zarządzie Highcon dołączy do założyciela Indigo i obecnego prezesa Landa Group, Bennyego Landy. Bar-Shany zastąpi Amichaia Steimberga, który pełnił funkcję prezesa od połowy 2020 roku. Zmiany w kadrze firmy Highcon dotyczą także Simona Lewisa, który został nowym wiceprezesem ds. marketingu. Wcześniej pracował w firmie Scitex oraz HP Indigo.

Zarząd Highcon od niedawna tworzą również: Fiona Darmon, partner generalny w Jerusalem Venture Partners (JVP), Adina Shorr, poprzednio CEO Object, Scodix and Cell Guide oraz Giora Bitan, wcześniej CFO w ECI i Scitex.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty