Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Dario Urbinati dyrektorem sprzedaży

Dario Urbinati obejmie stanowisko szefa sprzedaży w firmie Gallus od 1 czerwca 2021 roku.

© Gallus

Dario Urbinati został mianowany na stanowisko dyrektora sprzedaży w firmie Gallus. Nowy kierownik działu pracował wcześniej m.in. jako dyrektor zarządzający działu sprzedaży i serwisu Gallus South East Asia. W ciągu ostatnich kilku lat pracował na kierowniczych stanowiskach w przemyśle graficznym i chemicznym. Przed przejęciem nowego stanowiska był dyrektorem sprzedaży i marketingu w firmie Actega Metal Print w Niemczech. Począwszy od 1 czerwca 2021 roku Dario Urbinati będzie pracował w St. Gallen, szwajcarskiej siedzibie grupy Gallus. Jako kierownik działu sprzedaży i członek zarządu podlega on bezpośrednio dyrektorowi zarządzającemu firmy Gallus, dr Frankowi Schaumowi.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty