Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Dla lepszego workflow

 

Współpraca Kodak i Dataline umożliwia lepszą integrację oraz kompleksową automatyzację między procesami, które są kluczowe dla szybkiego, ekonomicznego i bezbłędnego drukowania zadań.

Firma Kodak i Dataline Solutions zawarły partnerstwo dla usprawnienia integracji procesów i tworzenia sieci między systemami takimi jak MIS lub ERP oraz dla optymalizacji przepływu pracy produkcji cyfrowej w branży poligraficznej, poprzez zintegrowanie tych systemów z rozwiązaniem Prinergy od Kodak.

Dataline opracowuje i dostarcza oprogramowanie MultiPress MIS dla dostawców usług druku wszystkich rozmiarów i działających we wszystkich segmentach branży graficznej. Połączenie oprogramowania Multipress z systemem produkcyjnym workflow Kodak Prinergy osiągnięto dzięki oprogramowaniu Prinergy Business Link oraz dodatkowym rozwiązaniom integracyjnym firmy Kodak i Dataline. Umożliwia to bezproblemową łączność z aplikacjami innych firm i ułatwia wdrożenie przyszłych rozszerzeń systemu.

Klienci obu firm mogą korzystać z płynnego, zautomatyzowanego i przejrzystego przepływu danych i informacji między poziomem biznesowym i administracyjnym, a produkcją. Dzięki dokładnym danym zamówienia i instrukcjom otrzymanym z MIS pliki zadań są automatycznie przetwarzane w Prinergy Workflow bez dalszej interwencji operatora. Z kolei szczegółowe informacje o produkcji dostarczane do MultiPress z Prinergy wspierają planowanie produkcji, kalkulowanie kosztów i fakturowanie.

W ramach nowego partnerstwa Kodak i Dataline poprowadzą wspólny webinar pod tytułem „Boosting Integration & Automation by Dataline & Kodak” z prezentacją automatycznej interakcji między MultiPress MIS a Prinergy, a także konkretnych korzyści dla dostawców usług drukowania, który odbędzie się 9 lipca o godz. 16:00.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty