Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Dla lepszego workflow

 

Współpraca Kodak i Dataline umożliwia lepszą integrację oraz kompleksową automatyzację między procesami, które są kluczowe dla szybkiego, ekonomicznego i bezbłędnego drukowania zadań.

Firma Kodak i Dataline Solutions zawarły partnerstwo dla usprawnienia integracji procesów i tworzenia sieci między systemami takimi jak MIS lub ERP oraz dla optymalizacji przepływu pracy produkcji cyfrowej w branży poligraficznej, poprzez zintegrowanie tych systemów z rozwiązaniem Prinergy od Kodak.

Dataline opracowuje i dostarcza oprogramowanie MultiPress MIS dla dostawców usług druku wszystkich rozmiarów i działających we wszystkich segmentach branży graficznej. Połączenie oprogramowania Multipress z systemem produkcyjnym workflow Kodak Prinergy osiągnięto dzięki oprogramowaniu Prinergy Business Link oraz dodatkowym rozwiązaniom integracyjnym firmy Kodak i Dataline. Umożliwia to bezproblemową łączność z aplikacjami innych firm i ułatwia wdrożenie przyszłych rozszerzeń systemu.

Klienci obu firm mogą korzystać z płynnego, zautomatyzowanego i przejrzystego przepływu danych i informacji między poziomem biznesowym i administracyjnym, a produkcją. Dzięki dokładnym danym zamówienia i instrukcjom otrzymanym z MIS pliki zadań są automatycznie przetwarzane w Prinergy Workflow bez dalszej interwencji operatora. Z kolei szczegółowe informacje o produkcji dostarczane do MultiPress z Prinergy wspierają planowanie produkcji, kalkulowanie kosztów i fakturowanie.

W ramach nowego partnerstwa Kodak i Dataline poprowadzą wspólny webinar pod tytułem „Boosting Integration & Automation by Dataline & Kodak” z prezentacją automatycznej interakcji między MultiPress MIS a Prinergy, a także konkretnych korzyści dla dostawców usług drukowania, który odbędzie się 9 lipca o godz. 16:00.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty