Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Dla lepszego workflow

 

Współpraca Kodak i Dataline umożliwia lepszą integrację oraz kompleksową automatyzację między procesami, które są kluczowe dla szybkiego, ekonomicznego i bezbłędnego drukowania zadań.

Firma Kodak i Dataline Solutions zawarły partnerstwo dla usprawnienia integracji procesów i tworzenia sieci między systemami takimi jak MIS lub ERP oraz dla optymalizacji przepływu pracy produkcji cyfrowej w branży poligraficznej, poprzez zintegrowanie tych systemów z rozwiązaniem Prinergy od Kodak.

Dataline opracowuje i dostarcza oprogramowanie MultiPress MIS dla dostawców usług druku wszystkich rozmiarów i działających we wszystkich segmentach branży graficznej. Połączenie oprogramowania Multipress z systemem produkcyjnym workflow Kodak Prinergy osiągnięto dzięki oprogramowaniu Prinergy Business Link oraz dodatkowym rozwiązaniom integracyjnym firmy Kodak i Dataline. Umożliwia to bezproblemową łączność z aplikacjami innych firm i ułatwia wdrożenie przyszłych rozszerzeń systemu.

Klienci obu firm mogą korzystać z płynnego, zautomatyzowanego i przejrzystego przepływu danych i informacji między poziomem biznesowym i administracyjnym, a produkcją. Dzięki dokładnym danym zamówienia i instrukcjom otrzymanym z MIS pliki zadań są automatycznie przetwarzane w Prinergy Workflow bez dalszej interwencji operatora. Z kolei szczegółowe informacje o produkcji dostarczane do MultiPress z Prinergy wspierają planowanie produkcji, kalkulowanie kosztów i fakturowanie.

W ramach nowego partnerstwa Kodak i Dataline poprowadzą wspólny webinar pod tytułem „Boosting Integration & Automation by Dataline & Kodak” z prezentacją automatycznej interakcji między MultiPress MIS a Prinergy, a także konkretnych korzyści dla dostawców usług drukowania, który odbędzie się 9 lipca o godz. 16:00.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty