Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Przejęcie Trelleborg przez Continental. Rozszerzenie działalności

© Continental

Continental przejął dział technologii druku firmy Trelleborg z siedzibą w Lodi Vecchio we Włoszech. Ten strategiczny krok znacznie rozszerza ofertę firmy w zakresie rozwiązań powierzchniowych w dziedzinie technologii druku, jednocześnie umacniając jej współpracę z klientami przemysłowymi.

Przejęcie pozwoli na połączenie wiedzy obu przedsiębiorstw, umożliwiając klientom korzystanie z imponujących możliwości i jeszcze szerszej globalnej dostępności. Continental zyskał około 600 pracowników w ośmiu lokalizacjach - we Włoszech (dwie lokalizacje), Francji, Słowenii, USA, Brazylii, Japonii i Chinach. Zakłady te skupiają się głównie na druku offsetowym i cyfrowym. Continental zatrudniał dotychczas około 800 osób w trzech lokalizacjach - w Niemczech (dwie) i Chinach. Siedziby te zajmowały się produkcją matryc do zwojowego i arkuszowego druku offsetowego pod markami Conti-Air i Phoenix Xtra Blankets, a także produkcją płyt fleksograficznych do bezpośredniego grawerowania (Conti Laserline).

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty