Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Przejęcie Trelleborg przez Continental. Rozszerzenie działalności

© Continental

Continental przejął dział technologii druku firmy Trelleborg z siedzibą w Lodi Vecchio we Włoszech. Ten strategiczny krok znacznie rozszerza ofertę firmy w zakresie rozwiązań powierzchniowych w dziedzinie technologii druku, jednocześnie umacniając jej współpracę z klientami przemysłowymi.

Przejęcie pozwoli na połączenie wiedzy obu przedsiębiorstw, umożliwiając klientom korzystanie z imponujących możliwości i jeszcze szerszej globalnej dostępności. Continental zyskał około 600 pracowników w ośmiu lokalizacjach - we Włoszech (dwie lokalizacje), Francji, Słowenii, USA, Brazylii, Japonii i Chinach. Zakłady te skupiają się głównie na druku offsetowym i cyfrowym. Continental zatrudniał dotychczas około 800 osób w trzech lokalizacjach - w Niemczech (dwie) i Chinach. Siedziby te zajmowały się produkcją matryc do zwojowego i arkuszowego druku offsetowego pod markami Conti-Air i Phoenix Xtra Blankets, a także produkcją płyt fleksograficznych do bezpośredniego grawerowania (Conti Laserline).

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty