Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

UPM poprawia wyniki. Platynowy EcoVadis

© UPM Raflatac

EcoVadis przyznał firmie UPM Raflatac (UPM) status platynowej oceny w oparciu o osiągnięcia firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju w czterech kategoriach: Środowisko, Praca i prawa człowieka, Etyka i Zrównoważone zamówienia.

Tylko jeden procent ze 100 000 ocenianych firm na całym świecie otrzymał platynę. Wynik firmy UPM na poziomie 87/100 był jednym z najwyższych w branży produkcji masy celulozowej, papieru i tektury. W stosunku do zeszłorocznej oceny największą poprawę wyniku osiągnął wskaźnik emisji dwutlenku węgla. „Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że nasze zarządzanie związane ze zmianami klimatycznymi i silne ambicje działania na rzecz dekarbonizacji uzyskały najwyższy możliwy status. Najwyższa ocena firmy UPM jest wyrazem uznania dla pracy, jaką wykonaliśmy w celu promowania zrównoważonego rozwoju w całym łańcuchu wartości i obejmuje nasze wysiłki na rzecz przyszłości wykraczającej poza kwestię paliw kopalnych” powiedział Sami Lundgren, wiceprezes ds. odpowiedzialności, UPM.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty