Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Premiera innowacji. Nowa era obróbki

© Elitron

Elitron ogłosił wprowadzenie na rynek swojej najnowszej innowacji jaką jest przełomowa płyta sterująca dla platformy Kombo TAV. Rozwiązanie poprzez zwiększenie wydajności i precyzję, może na nowo zdefiniować nowoczesny proces produkcji.

Na całym świecie zainstalowano już ponad 100 w pełni automatycznych systemów tnących Kombo TAV, co jednocześnie wyznacza początek nowej ery dla Kombo TAV: Kombo TAV Evolution. Płyta sterująca nowej generacji, zaprojektowana na nowo elektronika i nowy system sterowania ruchem z szybszym protokołem komunikacyjnym przenoszą możliwości tego innowacyjnego systemu cięcia na zupełnie inny poziom. To nowe rozwiązanie zostanie zaprezentowane na targach drupa 2024. Kombo TAV Evolution został również zaprojektowany z myślą o przyszłej integracji z procesami zarządzania sztuczną inteligencją.

Ulepszenie w każdym calu
Wydajność, produktywność, dokładność i ogólna wydajność zostały ulepszone, tworząc tym samym prawdziwie innowacyjny system, gotowy do zapoczątkowania nowej ery cyfrowej dla firmy Elitron. System został ulepszony pod wieloma względami. Jednymi z oczywistych zalet są aż o 35 procent większa prędkość i o 40 procent większa wydajność. Pod lupę wzięto także zużycie energii, które przy użyciu nowej maszyny jest niższe o 30 procent. Kompletna platforma cyfrowego cięcia i automatyzacji firmy Elitron jest gotowa przenieść obróbkę wykańczającą na wyższy poziom.
 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty