Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Trójnożowy Solit Pro

Solit Pro ma całkowicie przeprojektowany podajnik arkuszy, wyposażony w teleskopowe przenośniki taśmowe, wałek rozdzielający, magazynek podajnika, klapy transferowe do stołu tnącego oraz sterowany serwomotorem, oscylacyjny spychacz podajnika.

© Müller Martini

Firma Müller Martini wprowadziła do swojej oferty nowe rozwiązanie - trójnożowy trymer Solit Pro. Maszyna została wyposażona nie tylko w sprawdzone technologie swojego poprzednika, takie jak technologia SmartPress, ale także szereg nowych, innowacyjnych funkcji. Dziesięć lat temu firma Müller Martini wprowadziła na rynek Solit, pierwszy na świecie trójnożowy trymer o średniej wydajności z opatentowaną technologią SmartPress. Nowy trójnożowy trymer Muller Martini Solit Pro posiada całkowicie przeprojektowany system podawania arkuszy. Przy prędkości podawania do 7000 cykli na godzinę i wysokości stosu do 85 mm, maszyna przekonuje szeregiem innowacji, które przede jeszcze bardziej zwiększają efektywność pracy. Dzięki nowemu, dokładnemu i niezawodnemu podawaniu produktów, maszyna Solit Pro jest jeszcze bardziej niezawodna w procesie produkcji i optymalnie dostosowana do pracy zarówno z miękkimi okładkami, jak i z okładkami twardymi. W ramach udoskonaleń zastosowano również silniki i podzespoły sterujące najnowszej generacji oraz zoptymalizowano cały układ smarowania. Inne zalety nowego rozwiązania to krótsze czasy przezbrajania dzięki wysokiemu poziomowi automatyzacji, beznarzędziowa zmiana zadań oraz transport materiału do cięcia bez pozostawiania śladów.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty