Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Razem dla branży druku

Printing United Alliance oraz Idealliance zostaną połączone wraz z dniem 1 marca 2021 roku.

Amerykańskie stowarzyszenie poligraficzne Printing Unnited Alliance (PUA) oraz Idealliance zostaną połączone w jedną organizację, za czym opowiadały się rady zarządów obu spółek. Fuzja ma miejsce po niedawnym połączeniu Specialty Graphic Imaging Association (SGIA) i Printing Industries of America (PIA) i ma na celu wzmocnienie działań i inwestycji na rzecz wsparcia rozwoju branży poligraficznej.  Połączenie obu organizacji zostanie sfinalizowane 1 marca. Więcej informacji i szczegółów dotyczących fuzji zostanie podanych wkrótce.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty