Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Digital Series iQ dla Pro Label. Hybrydowa maszyna drukująca

Przy maszynie Digital Series iQ stoją: Ted Bright (z lewej) i Andy Schmitz (z prawej) oraz pracownicy Pro Label - Tony Simmer i Brian Hermann.
© Pro Label

Drukarnia etykietowa Pro Label jest pierwszym na świecie użytkownikiem hybrydowej maszyny drukującej Mark Andy Digital Series iQ.

Pro Label istnieje od 1992 roku i początkowo dostarczała etykiety na rynek produkcji okien i materiałów budowlanych. Rozszerzenie oferty o druk fleksograficzny sprawiło, że pojawiły się nowe grupy klientów z segmentu żywności i napojów oczekujących etykiet klasy premium. W roku 2021 podjęto decyzję o zakupie nowej maszyny hybrydowej Digital Series iQ od Mark Andy.

Digital Series iQ pozwala na obsługę materiałów o szerokościach powszechnie dostępnych na rynku, a zespół fleksograficzny umożliwia zastosowanie powłok, lakierów, kolorów metalicznych i innych opcji uszlachetnienia. Nowa maszyna rozpoczęła pracę natychmiast po zainstalowaniu i niemal z miejsca została obłożona zleceniami. W zamówieniach dominują etykiety premium dla firm z rynków żywności i napojów, produktów typu OEM, jak też worki pouch i opakowania giętkie zamawiane przez właścicieli marek.  Wdrożenie Digital Series iQ w znaczący sposób wpłynęło na potencjał produkcyjny drukarni i jej wydajność.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty