Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Dokładność pomiaru. Seria Barbieri Spectro LFP

© Barbieri

Na zbliżających się targach drupa Barbieri zaprezentuje serię rozwiązań Spectro LFP qb do automatycznego pomiaru kolorów wszystkich podłoży w różnych zastosowaniach druku cyfrowego, takich jak cyfrowy druk atramentowy, grafika opakowaniowa i druk przemysłowy, w tym druk na tekstyliach.
 

Seria Barbieri Spectro LFP qb jest napędzana najnowocześniejszą i wysoce precyzyjną technologią Barbieri qb-Technology, będącą wynikiem wieloletnich badań i rozwoju w zakresie technologii obrazowania i pomiaru kolorów. Ta podstawowa technologia jest zgodna z najnowszą normą ISO 13655. Kluczowe technologie, które zostały zaimplementowane w tej serii to w pełni zautomatyzowana praca, zmienna apertura pomiarowa i zintegrowana technologia Barbieri qb.
Zmienna apertura pomiarowa o średnicy 2, 6 i 8 mm umożliwia przechwytywanie najbardziej precyzyjnych danych spektralnych w celu zapewnienia najwyższej jakości kolorów w druku cyfrowym na każdym materiale i powierzchni.

Spectro Swing qb
Model Spectro Swing qb z serii Barbieri Spectro LFP qb jest automatycznym spektrofotometrem odbiciowy i transmisyjnym do pomiaru kolorów podłoży o właściwościach zbliżonych do papieru w różnych zastosowaniach druku cyfrowego, takich jak druk etykiet. Dzięki aperturze pomiarowej o średnicy 2 mm mierzy płynnie elastyczne i sztywne materiały do 1,2 mm. W pełni zautomatyzowana obsługa gwarantuje szybki i płynny przepływ pracy i proces pomiarowy.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty