Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Raport roczny 2023. Stora Enso publikuje dane

© Stora Enso

Firma Stora Enso opublikowała raport za rok 2023, który obejmuje przegląd strategii, raportowanie zrównoważonego rozwoju, ład korporacyjny, raport wynagrodzeń i raport finansowy. Stora Enso opublikowała swoje roczne sprawozdania finansowe zgodnie z wymogami dotyczącymi sprawozdawczości w europejskim jednolitym formacie elektronicznym (ESEF). Format raportu to Extensible Hypertext Markup Language (xHTML). Za audyt odpowiedzialna była firma PricewaterhouseCoopers. Raport jest zgodny ze standardami zrównoważonego rozwoju SASB wskazanymi dla takich sektorów przemysłu jak gospodarka leśna i opakowania. Biorąc pod uwagę zaangażowanie Stora Enso w łagodzenie zmian klimatycznych i wiarygodność związanych z tym danych dotyczących emisji, raport roczny uwzględnia właściwy poziom danych zgodnie z protokołem GHG jako kryterium dla bezpośrednich i pośrednich emisji CO2e z paliw kopalnych (Zakres 1 i 2).

Raport jest dostępny na stronie storaenso.com/annualreport.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty