Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Fachpack 2022. Heidelberg na tragach Fachpack

©Heidelberg

Podczas odbywających się w dniach 27.- 29. września 2022 targów w Norymberdze Heidelberg zaprezentuje nowości w zakresie opakowań i etykiet.

 

Cyfrowa integracja i prosta obsługa

Rozwiązania, które zostaną zaprezentowane przez firmę wpisują się w główne założenia produkcji - wyszukiwanie wykwalifikowanych pracowników i zwiększenie całkowitej efektywności urządzeń. Heidelberg wprowadza maszynę Speedmaster-Generation 2020 z systemami wspomagania opartymi na sztucznej inteligencji. Dodatkowo, dzięki kooperacji z japońskim przedsiębiorstwem AN Corporation w zakresie systemu Kawahra, poszerzono ofertę o zautomatyzowany system obróbki etykiet na mokro i typu IML.

 

Wspólne dzieło Gallus i Heidelberga do produkcji etykiet

Szwajcarska spółka Gallus, związana z firmą Heidelberg, rozszerza ofertę w zakresie etykiet wąskowstęgowych. Zaprezentowano innowacje zwiększające spektrum zastosowań maszyn. Ulepszona maszyna Labelmaster jest dostępna obecnie w formacie o szerokości 570 milimetrów. Gallus Labelfire natomiast łączy w sobie najnowocześniejszą jakość druku atramentowego UV z wydajnością fleksodruku i sitodruku. Obie maszyny w technologii offsetowej mogą być podłączone do oferowanej przez Heidelberg platformy Prinect. Elastyczność urządzeń zwiększają nowe serie farb o niskiej migracji oraz możliwość druku na tubach laminowanych.

 

Wzrastające zainteresowanie wykrawarkami i maszynami klejącymi

Można zauważyć zwiększony popyt zarówno na maszyny wysoko zautomatyzowane, jak i rozwiązania typu entry level. Wprowadzenie nowej maszyny sztancującej Mastermatrix 106 CSB i nowych systemów robotyzacji podkreślaja współpracę MK Masterwork i Heidelberg. Dzięki kooperacji obu przedsiębiorstw osiągnięto sprzedaż wyższą o ponad połowę niż w roku ubiegłym.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty