Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Fachpack 2022. Heidelberg na tragach Fachpack

©Heidelberg

Podczas odbywających się w dniach 27.- 29. września 2022 targów w Norymberdze Heidelberg zaprezentuje nowości w zakresie opakowań i etykiet.

 

Cyfrowa integracja i prosta obsługa

Rozwiązania, które zostaną zaprezentowane przez firmę wpisują się w główne założenia produkcji - wyszukiwanie wykwalifikowanych pracowników i zwiększenie całkowitej efektywności urządzeń. Heidelberg wprowadza maszynę Speedmaster-Generation 2020 z systemami wspomagania opartymi na sztucznej inteligencji. Dodatkowo, dzięki kooperacji z japońskim przedsiębiorstwem AN Corporation w zakresie systemu Kawahra, poszerzono ofertę o zautomatyzowany system obróbki etykiet na mokro i typu IML.

 

Wspólne dzieło Gallus i Heidelberga do produkcji etykiet

Szwajcarska spółka Gallus, związana z firmą Heidelberg, rozszerza ofertę w zakresie etykiet wąskowstęgowych. Zaprezentowano innowacje zwiększające spektrum zastosowań maszyn. Ulepszona maszyna Labelmaster jest dostępna obecnie w formacie o szerokości 570 milimetrów. Gallus Labelfire natomiast łączy w sobie najnowocześniejszą jakość druku atramentowego UV z wydajnością fleksodruku i sitodruku. Obie maszyny w technologii offsetowej mogą być podłączone do oferowanej przez Heidelberg platformy Prinect. Elastyczność urządzeń zwiększają nowe serie farb o niskiej migracji oraz możliwość druku na tubach laminowanych.

 

Wzrastające zainteresowanie wykrawarkami i maszynami klejącymi

Można zauważyć zwiększony popyt zarówno na maszyny wysoko zautomatyzowane, jak i rozwiązania typu entry level. Wprowadzenie nowej maszyny sztancującej Mastermatrix 106 CSB i nowych systemów robotyzacji podkreślaja współpracę MK Masterwork i Heidelberg. Dzięki kooperacji obu przedsiębiorstw osiągnięto sprzedaż wyższą o ponad połowę niż w roku ubiegłym.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty