Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Dowodzenie z Cambridge

Na ceremonii otwarcia nowej siedziby byli obecni: prezes Andrew Herbert, dyrektor generalny John Mills, dyrektor finansowy Ian Tichias oraz dyrektor ds. głowic drukujących Graham Tweedale wraz z pozostałymi członkami zespołu.

© Xaar

Firma Xaar otworzyła swoją nową siedzibę w Cambridge. Przedsięwzięcie jest ścisle związane z niedawną zmianą w strukturze firmy i wprowadzeniem platformy ImagineX. W ten sposób firma koncentruje swoje działania na rozwoju technologii atramentowej. Nowy obiekt, zlokalizowany na terenie Cambridge Research Park w Waterbeach, Cambridgeshire, mieści jednostki finansowe, kadrowe, prawne i marketingowe Xaar, jak również nowe, specjalnie zbudowane laboratorium badawczo-rozwojowe.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty