Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Dowodzenie z Cambridge

Na ceremonii otwarcia nowej siedziby byli obecni: prezes Andrew Herbert, dyrektor generalny John Mills, dyrektor finansowy Ian Tichias oraz dyrektor ds. głowic drukujących Graham Tweedale wraz z pozostałymi członkami zespołu.

© Xaar

Firma Xaar otworzyła swoją nową siedzibę w Cambridge. Przedsięwzięcie jest ścisle związane z niedawną zmianą w strukturze firmy i wprowadzeniem platformy ImagineX. W ten sposób firma koncentruje swoje działania na rozwoju technologii atramentowej. Nowy obiekt, zlokalizowany na terenie Cambridge Research Park w Waterbeach, Cambridgeshire, mieści jednostki finansowe, kadrowe, prawne i marketingowe Xaar, jak również nowe, specjalnie zbudowane laboratorium badawczo-rozwojowe.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty