Spotkanie liderów

Spotkanie liderów - Art of Color odbyło się w restauracji Saffron a’la carte na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich pod patronatem Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

 © Art of Color

2 września 2021 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się czwarta edycja spotkania Art of Color. Podobnie jak w roku ubiegłym projekt uzyskał wsparcie wszystkich istotnych organizacji samorządu gospodarczego branży poligraficznej. Na wydarzeniu pojawili się przedstawiciele firm i organizacji reprezentujących pełne spektrum specjalizacji i kompetencji tej gałęzi przemysłu. Znaczenie branży dla krajowej gospodarki dobitnie podkreśliło wystąpienie Sekretarz Stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej Małgorzaty Jarosińskiej-Jedynak oraz obecność Zastępcy Dyrektora Departamentu Programów Wsparcia Innowacji i Rozwoju w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej Patrycji Zeszutek i Ekonomisty ds. Europy Środkowo-Wschodniej BNP Paribas Marcina Kujawskiego. W gronie speakerów i panelistów obok przedsiębiorców znalazł się prezes firmy Amcor, Jerzy Czubak, prof. dr hab. Dariusz Kuźmina z Uniwersytetu Warszawskiego, prof. dr hab. inż. Artur Bartkowiak z Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, prezes Adam Koziołek zarządzający Polskim Wydawnictwem Rolniczym i wielu innych. W trakcie spotkania przedstawiciele przedsiębiorców i korporacji międzynarodowych zaprezentowali swe dobre i złe doświadczenia zebrane na polach realizacji inicjatyw badawczo-rozwojowych, walki z pandemią i jej skutkami, poszukiwania alternatywnych kierunków inwestowania oraz rozwiązań bieżących problemów, takich jak brak wykwalifikowanej siły roboczej oraz niestabilne łańcuchy logistyczne. Podczas wydarzenia odbyły się także dwa panele w czasie których prelegenci omawiali tematy takie jak np. skutki pandemii dla branży poligraficznej, najnowsze trendy panujące w branży czy chociażby perspektywy rozwoju dla polskich przedsiębiorców.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty