Kalendarium

25-27.04.2023 · LogiMat, Stuttgart

04-10.05.2023 · InterPack, Düsseldorf

23-26.05.2023 · Fespa, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

11-14.09.2023 · Labelexpo, Bruksela

Modernizacja od Fujifilm

Model Jet Press 750S High Speed oferuje druk z wydajnością do 5400 arkuszy na godzinę.

© Fujifilm

 

Firma Fujifilm zaprezentowała nową, cyfrową maszynę drukującą Jet Press 750S High Speed ​​Model, charakteryzującą się, jak podkreśla producent, najwyższą prędkością druku na rynku wynoszącą do 5400 arkuszy B2 na godzinę. Nowy model zachowuje wszystkie cechy maszyny Jet Press 750S, przeznaczonej do druku opakowań i akcydensów, jednocześnie odznaczając się wyższą prędkością produkcji.

Wykorzystując zaawansowane głowice drukujące „Samba” o wysokiej gęstości oraz wodny atrament pigmentowy „Vividia”, model Jet Press 750S High Speed zapewnia wysokiej jakości wydruk, porównywany do druku offsetowego oraz ​​oferuje 1,5 razy większą prędkość od maszyny Jet Press 750S. W zależności od rodzaju wykonywanego zadania, umożliwia wybór odpowiedniego trybu: wysokiej jakości (3600 stron na godzinę) i wysokiej wydajności (5400 stron na godzinę) w celu uzyskania maksymalnej elastyczności produkcji.

Według firmy, model High Speed ​​umożliwia przeniesienie szerszego zakresu zleceń offsetowych do formatu cyfrowego, obniżając całkowity koszt eksploatacji. Nowi i obecni właściciele maszyn Jet Press 750S mogą dokonać modernizacji na miejscu. Nowy model będzie dostępny jesienią 2021 roku.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty