Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Kornit przejmuje Custom Gateaway

Uzupełniając platformę Konnect firmy Kornit,  oprogramowanie Custom Gateway zapewnia lepszą kontrolę procesów drukowania, oferując cenne informacje dla usprawnienia produkcji.

Firma Kornit Digital, specjalizująca się w technologii druku cyfrowego na tekstyliach, przejęła producenta rozwiązań w zakresie oprogramowania do zarządzania przepływem pracy Custom Gateway. Tym samym producent poszerzył swoje portfolio o oparte na chmurze, kompleksowe oprogramowanie do zarządzania drukiem na odzieży oraz produkcją dekoracji wnętrz. Bogata w funkcje i oparta na chmurze platforma Custom Gateway jest odpowiednia zarówno dla modeli biznesowych B2B, jak i B2C, i obsługuje wszystkie etapy produkcji na żądanie, umożliwiając pozyskiwanie, tworzenie, zarządzanie treścią i wyświetlanie treści w interfejsie użytkownika.

 „Przejęcie Custom Gateway i ich rozwiązań zwiększa nasze możliwości produkcyjne, co zostało przez nas ocenione za pośrednictwem kilku naszych wspólnych klientów” - powiedział Ronen Samuel, dyrektor generalny Kornit Digital. „Marki, detaliści, dostawcy i wykonawcy każdej wielkości, dzięki cyfrowej transformacji mogą znacznie się rozwinąć, a dzięki Custom Gateway, Kornit zrewolucjonizuje cyfrową produkcję tekstyliów na żądanie dzięki kompleksowemu rozwiązaniu, które zapewni nam potężną przewagę konkurencyjną na rynku" – dodaje.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty