Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Kornit przejmuje Custom Gateaway

Uzupełniając platformę Konnect firmy Kornit,  oprogramowanie Custom Gateway zapewnia lepszą kontrolę procesów drukowania, oferując cenne informacje dla usprawnienia produkcji.

Firma Kornit Digital, specjalizująca się w technologii druku cyfrowego na tekstyliach, przejęła producenta rozwiązań w zakresie oprogramowania do zarządzania przepływem pracy Custom Gateway. Tym samym producent poszerzył swoje portfolio o oparte na chmurze, kompleksowe oprogramowanie do zarządzania drukiem na odzieży oraz produkcją dekoracji wnętrz. Bogata w funkcje i oparta na chmurze platforma Custom Gateway jest odpowiednia zarówno dla modeli biznesowych B2B, jak i B2C, i obsługuje wszystkie etapy produkcji na żądanie, umożliwiając pozyskiwanie, tworzenie, zarządzanie treścią i wyświetlanie treści w interfejsie użytkownika.

 „Przejęcie Custom Gateway i ich rozwiązań zwiększa nasze możliwości produkcyjne, co zostało przez nas ocenione za pośrednictwem kilku naszych wspólnych klientów” - powiedział Ronen Samuel, dyrektor generalny Kornit Digital. „Marki, detaliści, dostawcy i wykonawcy każdej wielkości, dzięki cyfrowej transformacji mogą znacznie się rozwinąć, a dzięki Custom Gateway, Kornit zrewolucjonizuje cyfrową produkcję tekstyliów na żądanie dzięki kompleksowemu rozwiązaniu, które zapewni nam potężną przewagę konkurencyjną na rynku" – dodaje.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty