Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Wielki powrót targów drupa

Wystawcy mogą rejestrować się online do końca października 2022 roku za pośrednictwem strony www.drupa.de. 

 

 

Od lutego 2022 roku przedstawiciele branży druku mogą rejestrować się na targi drupa 2024. Do udziału w targach zgłosili się już wiodący gracze z branży oraz nowi uczestnicy z całego łańcucha wartości branży poligraficznej i opakowaniowej. Na chwilę obecną zainteresowanie targami wykazali dostawcy z 32 krajów. Targi drupa 2024 nabierają rozpędu i wszystko wskazuje na to, że ponownie zaznaczą swoją pozycję jako najważniejsze wydarzenie w branży druku. Pod hasłem „Tworzymy przyszłość” wydarzenie będzie miejscem spotkań na skalę światową. Podczas tej edycji targi skupią się w szczególności na najważniejszych trendach, jakimi są zrównoważony rozwój i cyfryzacja, a także na ich wpływie na procesy, produkty, zrównoważone modele biznesowe i przyszłość branży. „Obecna liczba zgłoszeń, opinie wystawców, planowane premiery produktów i pokazy maszyn na żywo wywołują ogromne emocje wśród globalnej społeczności i optymizm. Branża ponownie udowodniła swoją kluczową rolę dzięki szerokim zastosowaniom na tak wielu rynkach - zwłaszcza w czasach kryzysu” - podkreśla Sabine Geldermann, dyrektor projektu Print Technologies w Messe Düsseldorf. Drupa odbędzie się w dniach od 28 maja do 7 czerwca 2024 roku w centrum wystawienniczym w Düsseldorfie. 

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty