Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Płyta zmywalna wodą. Asahi na Gallus Experience Days

© Asahi Photoproducts

Asahi Photoproducts weźmie udział w Gallus Experience Days, wydarzeniu zaplanowanym w dniach 21-23 czerwca 2023 roku w nowym Gallus Experience Center w St. Gallen w Szwajcarii. Mottem wydarzenia jest „Wspólne świętowanie współpracy i inwestycji”. Asahi nawiązała współpracę z Gallus i Esko w celu skonfigurowania produkcji płyt do mycia wodą w centrum wystawowym w Szwajcarii, podkreślając tym samym zaangażowanie swojej firmy w długoterminowe partnerstwo.

 

Przedstawione zostaną rozwiązania AWPTM-DEW i AWPTM CleanFlat Environmentally Sound CleanPrint. Asahi na miejscu przeprowadzi demonstrację technologii zmywalnych płyt CleanPrint, a eksperci Asahi wyjaśnią, w jaki sposób rozwiązanie odpowiada strategii zrównoważonego rozwoju firmy. Ponadto, podczas Gallus Experience Days, Dieter Niederstadt, kierownik ds. marketingu technicznego Asahi, wygłosi prezentację zatytułowaną „Droga do rozpuszczalnika zero”, w której opowie o nowej jednostce odzyskiwania i oszczędzania wody dla urządzeń myjących płyty. Niederstadt wyjaśnił: „Płyta Asahi jest obecna na rynku od 15 lat, i nadal chcemy zwiększać jej wartość dla przemysłu i jej wkład w przyjazne środowisko. W 2022 roku nasza zmywalna wodą płyta AWPTM-DEW uzyskała certyfikat Carbon Neutral we współpracy z The Carbon Trust, co było jednym z kroków firmy w celu osiągnięcia neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla do 2050 roku. Podczas Gallus Experience Days zaprezentowana zostanie również płyta AWPTM CleanFlat – zmywalna wodą płyta FlatTop o wysokiej jakości konsystencji prasy drukarskiej. Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować nasz innowacyjny sprzęt uczestnikom Gallus Experience Days i specjalistom z branży fleksograficznej”.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty