Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Inwestycja w przyszłość

Feldmuehle oferuje szeroką gamę produktów dla producentów etykiet i opakowań, drukarni oraz właścicieli marek. Od czerwca 2018 roku firma jest częścią spółki zależnej Beteiligungsgesellschaft Kairos Industries. Kontynuuje ona 100-letnią tradycję produkcji papieru w zakładzie w Uetersen.

© Feldmuehle

W ramach długoterminowej strategii rozwoju, pod koniec stycznia firma Feldmuehle, producent wysokiej jakości powlekanych papierów etykietowych i opakowaniowych, podjęła decyzję o dalszych inwestycjach na terenie zakładu w Uetersen, które zostaną podzielone na kilka etapów w latach 2022 i 2023. Działania te dotyczą głównie projektów w zakresie systemów pary i kondensacji, odzysku ciepła i usprawnienia procesów. Środki te pozwolą między innymi na zmniejszenie zużycia energii o kolejne 10%. Inwestycje częścią strategii rozwoju na najbliższe 10 lat, która ma na celu zabezpieczyć teren i zwiększyć działania związane ze zrównoważonym rozwojem.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty