Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Hubergroup podnosi ceny

Jak podkreśla Heiner Klokkers, CEO firmy Hubergroup, ograniczona dostępność surowców i wzrost kosztów zmuszają producenta do kolejnej podwyżki cen produktów.

© Hubergroup

Firma Hubergroup wprowadza kolejną podwyżkę cen swoich produktów ze względu na „ogromny wzrostkosztów surowców i transportu. Pierwsza zmiana cen miała miejsce w maju tego roku. Producent zajmuje się produkcją farb drukarskich do różnych zastosowań, w tym do druku akcydensów, offsetu oraz opakowań, a także lakierów i klejów PI. Jak podkreśla, przemysł farb drukarskich został poważnie dotknięty przez rosnące koszty transportu i kluczowych składników, w tym pigmentów, takich jak dwutlenek tytanu, a także żywic i rozpuszczalników. W rezultacie, pomimo prób pozyskania alternatywnych surowców i znalezienia innych dostawców, firma została zmuszona do podjęcia działań i dokonania zmian w cenniku.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty