Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

AccurioPress C7100

Maszyna AccurioPress C7100 została zainstalowana w Centrum Pokazowym Konica Minolta w Warszawie, gdzie można ją zobaczyć podczas prezentacji „na żywo” lub online.

© Konica Minolta

Firma Konica Minolta wprowadziła na rynek nową, cyfrową maszynę drukującą AccurioPress C7100, wyposażoną w innowacyjne technologie, które jak podkreśla producent, zapewniają więcej możliwości w zakresie obróbki końcowej, a przy tym wyjątkową trwałość i jakość produktów. Maszyna pracuje z szybkością 100 stron na minutę. Zastosowane w niej technologie umożliwiają oferowanie nowych, zaawansowanych produktów i realizację zróżnicowanych zleceń. Na wydajność urządzenia wpływa m.in. zastosowanie przyjaznego dla środowiska tonera Simitri V, którego energooszczędność w żadnym stopniu nie wpływa na jakość produkcji. Rozdzielczość urządzenia wynosi 3600x2400 dpi, a cykl pracy urządzenia zamyka się w liczbie 1,8 miliona wydruków. Zoptymalizowane rozwiązanie transportu papieru zwiększa dokładność jego podawania. Ponadto inteligentny moduł IQ-501 zastosowany w AccurioPress C7100 zapewnia spójną jakość kolorów dzięki ich regulacji i rejestracji w czasie rzeczywistym. Dotyczy to zarówno koloru tekstu, jak i obrazu. Maszyna jest łatwa w obsłudze, przy czym nawet najbardziej złożone projekty mogą być realizowane przez jednego operatora. Urządzenie obsługuje zarówno nośniki wypukłe, jaki teksturowane. Co więcej, inteligentny czujnik IM-101 błyskawicznie wykrywa rodzaj używanego materiału, co znacznie skraca czas produkcji. AccurioPress umożliwia tworzenie broszur, ulotek, wizytówek, zszywanie, oprawę oraz oferuje szeroką gamę zastosowań w zakresie obróbki końcowej, m.in. dzięki zastosowaniu finishera TU-510 do trymowania i bigowania.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty