Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowy wymiar kontroli. EyeC Proofiler 1200 DT

EyeC Proofiler 1200 DT

© EyeC

EyeC wprowadza na rynek nowe rozwiązanie EyeC Proofiler 1200 DT, które po raz pierwszy zostanie zaprezentowane na targach drupa w Düsseldorfie. Oprócz ulepszeń technicznych zapewniających zoptymalizowaną szybkość, obsługę i łatwość konserwacji, rozwiązanie do kontroli oparte na skanerze, o nowym designie, wyznacza nowe standardy w kontroli jakości wielkoformatowych próbek druku.

 

Zgodnie z hasłem "Sharper, Quicker, Better: Zrewolucjonizuj swoją inspekcję dzięki nowemu EyeC Proofiler 1200 DT", rozwiązanie zapewnia ulepszoną technologię skanowania. Jako część szerokiej linii produktów EyeC DT, system oferuje formaty skanowania do 1778 x 1219 mm. Proofiler 1200 DT wyznacza nowe standardy pod względem szybkości skanowania. Dzięki udoskonalonemu modułowi kamery ze zoptymalizowanymi lampami i modułowi PC z interfejsem sieciowym 10Gbit, system inspekcji umożliwia proces skanowania trwający zaledwie 12 sekund przy rozdzielczości 600 dpi. Przeprojektowana pokrywa skanera nie tylko oferuje lepszą i łatwiejszą obsługę dla użytkownika, ale jest również estetyczna dzięki nowoczesnemu wzornictwu.

EyeC Proofiler 1200 DT charakteryzuje się również zwiększoną wytrzymałością. Zastosowanie wysokiej jakości szkła zmniejsza liczbę kieszeni powietrznych, które mogą wpływać na wynik skanowania; dwa sprzężone silniki niezawodnie zapobiegają problemom z prowadzeniem kamery. Zoptymalizowane prowadzenie kabli kamery zapewnia również ich dłuższą żywotność i ochronę przed uszkodzeniem. Uszczelnienie ścian bocznych minimalizuje potencjalne wnikanie pyłu, zapewniając bezproblemową pracę nawet w środowiskach produkcyjnych. EyeC Proofiler 1200 DT został wyposażony w specjalne klapy serwisowe, aby konserwacja była łatwiejsza i mniej skomplikowana. Nowo opracowane opakowanie transportowe zapewnia również bezpieczną i niezawodną dostawę systemu przy zmniejszonym zużyciu zasobów. "Dzięki nowemu EyeC Proofiler 1200 DT oferujemy pionierskie rozwiązanie w zakresie kontroli jakości próbek druku. Jesteśmy dumni, że nasz najpopularniejszy system inspekcji stale ewoluuje, aby sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów i przenieść procesy drukowania i pakowania na nowy poziom" powiedział Nico Hagemann, dyrektor ds. zarządzania produktem w EyeC.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty