Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Jubileusz i zmiany w firmie Zinart. Nowy zespół zarządzający

Na zdjęciu założyciel firmy Zinart Adam Zindulski (z prawej) oraz nowy prezes zarządu Paweł Trzeciak.

Ó Zinart

Firma Zinart, zaopatrująca polskie i zagraniczne drukarnie w maszyny, materiały eksploatacyjne i części zamienne, obchodzi 30-lecie działalności na rynku poligraficznym. Wraz z wyjątkowym jubileuszem Adam Zindulski, założyciel i dotychczasowy prezes zarządu firmy przekazał jej stery swoim wieloletnim współpracownikom, którzy stali się jednocześnie właścicielami spółki. Paweł Trzeciak objął funkcję prezesa zarządu, natomiast Grzegorz Śleziak i Jacek Mozoła pozostają wiceprezesami firmy. 30-letnie doświadczenia w druku offsetowym i 15-letnie w cyfrowym pozwoliły firmie Zinart osiągnąć stabilną pozycję rynkową. Jej asortyment obejmuje obecnie ponad 1000 produktów dedykowanych obu technologiom. „Firmę pozostawiam młodszym kolegom z przekonaniem, że trafia ona w godne ręce osób zaangażowanych w jej działalność nie tylko biznesowo, ale też emocjonalnie. Przy tej okazji chciałbym niezwykle serdecznie podziękować moim pracownikom i partnerom biznesowym: licznym klientom i dostawcom (wśród nich szczególnie firmom Sun Chemical, Kodak, Reprograf-Grafikus oraz Europapier), jak też wielu innym przedstawicielom środowiska poligraficznego z Polski i innych krajów. Z pewnością nadal będę się przyglądał jej rozwojowi, kibicując jednocześnie nowemu zarządowi Zinart. Jestem przekonany, że firmę czekają kolejne, pełne sukcesów lata” - podkreślił Adam Zindulski.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty