Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Nagrody przyznane

Nagrody Gmund Award 2021 otrzymują najbardziej kreatywne, innowacyjne i zaawansowane techniczne produkty drukowane na niepowlekanym papierze firmy Gmund.

© Gmund

2 grudnia 2021 roku po raz ósmy przyznane zostały nagrody Gmund Award 2021. Jury złożone z branżowych ekspertów wybrało zwycięzców w siedmiu kategoriach. W tym roku przyznano także nagrodę specjalnąGreen Innovationza szczególnie zrównoważony projekt oraz nagrodę honorową, której inicjatorem b Kohler. Z ponad 300 zgłoszeń do finału przeszły trzy prace w każdej kategorii, z których ostatecznie wyłoniono dziewięciu zwycięzców.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty