Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Podwyżka na płyty Cyrel

DuPont Electronics & Industrial to międzynarodowy dostawca technologii i materiałów dla branży półprzewodników, obowdów drukowanych, displayów, druku cyfrowego i fleksograficznego, opieki zdrowotnej, lotnictwa, przemysłu i transportu. 

© DuPont

DuPont Electronics & Industrial wprowadza 7% podwyżkę cen na płyty drukowe z portfolio Cyrel, obowiązującą od 1 marca 2022 roku. Jak podkreśla producent, w ciągu ostatniego roku firma DuPont w ponosiła znaczne koszty wynikające ze wzrostu cen surowców niezbędnych dla produkcji rozwiązań z oferty Cyrel Solutions. Drastycznie wzrosły również koszty transportu. „Podwyżka cen jest konieczna ze względu na znaczny i długotrwały wpływ zwiększonych cen surowców i transportu” - wyjaśnia Tucker Norton, dyrektor w DuPont Cyrel Solutions.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty