Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Najwyższa jakość. Chespa na Labelexpo 2023

© Chespa

Od 30 lat Chespa dynamicznie się rozwija, co jest odzwierciedleniem rozwoju nowoczesnych technologii w branży poligraficznej. Dzięki jakości i solidności firma zdobyła zaufanie dużych koncernów międzynarodowych i została ich głównym dostawcą w wielu zakładach na świecie. Stoiska Chespy nie zabraknie na odbywających się już niedługo targach Labelexpo Europe 2023.

 

Podczas Labelexpo firma zaprezentuje swoją kompleksową ofertę produktową i usługową, w tym farby graficzne, klisze fotopolimerowe, wykrojniki płaskie i rotacyjne oraz przygotowanie graficzne i obróbkę repro. Dysponując szeroką gamą najnowocześniejszych technologii Chespa wykonuje formy drukowe wedle indywidualnie sprecyzowanych wymagań drukarni, z uwzględnieniem odpowiedniego parku maszynowego, metod rastrowania i rodzajów klisz. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i dążeniu do osiągania maksymalnie jakościowo dobrych efektów swojej pracy firma stała się prekursorem we wdrażaniu technologii HD-Flexo, która pozwala na znaczne podniesienie jakości druku fleksograficznego, dorównując innym technikom w offsecie czy rotograwiurze. Ponadto, Chespa działa aktywnie na rzecz zrównoważonego rozwoju czego wynikiem są produkty biodegradowalne a także farby produkowane z surowców odnawialnych. Jako wystawca Labelexpo Chespa zaprezentuje pełen wachlarz swojej oferty dostarczając klientom rozwiązań odpowiadających ich potrzebom.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty