Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Najwyższa jakość. Chespa na Labelexpo 2023

© Chespa

Od 30 lat Chespa dynamicznie się rozwija, co jest odzwierciedleniem rozwoju nowoczesnych technologii w branży poligraficznej. Dzięki jakości i solidności firma zdobyła zaufanie dużych koncernów międzynarodowych i została ich głównym dostawcą w wielu zakładach na świecie. Stoiska Chespy nie zabraknie na odbywających się już niedługo targach Labelexpo Europe 2023.

 

Podczas Labelexpo firma zaprezentuje swoją kompleksową ofertę produktową i usługową, w tym farby graficzne, klisze fotopolimerowe, wykrojniki płaskie i rotacyjne oraz przygotowanie graficzne i obróbkę repro. Dysponując szeroką gamą najnowocześniejszych technologii Chespa wykonuje formy drukowe wedle indywidualnie sprecyzowanych wymagań drukarni, z uwzględnieniem odpowiedniego parku maszynowego, metod rastrowania i rodzajów klisz. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i dążeniu do osiągania maksymalnie jakościowo dobrych efektów swojej pracy firma stała się prekursorem we wdrażaniu technologii HD-Flexo, która pozwala na znaczne podniesienie jakości druku fleksograficznego, dorównując innym technikom w offsecie czy rotograwiurze. Ponadto, Chespa działa aktywnie na rzecz zrównoważonego rozwoju czego wynikiem są produkty biodegradowalne a także farby produkowane z surowców odnawialnych. Jako wystawca Labelexpo Chespa zaprezentuje pełen wachlarz swojej oferty dostarczając klientom rozwiązań odpowiadających ich potrzebom.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty