Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Rozwój Domino Printing Sciences. Centrum Wiedzy Druku i Aplikacji

Domino Printing Sciences otworzyło nowe Centrum Wiedzy Print and Apply. Nowoczesny obiekt został zaprojektowany, aby wspierać globalną bazę klientów Domino, obejmującą producentów z branży spożywczej i napojów, farmaceutycznej, przemysłowej i logistycznej oraz zapewnić, że firma może opracowywać produkty, rozwiązania i wsparcie dostosowane do indywidualnych wymagań klientów.

 

Centrum Wiedzy Print and Apply zapewni, że Domino będzie mogło nadal rozwijać swoją wiedzę i pomnażać wartość globalnej bazy klientów poprzez rozwiązania skoncentrowane na wynikach klienta.

© Domino Printing Sciences

Założona w 1978 roku firma Domino zyskała globalną reputację dzięki ciągłemu rozwojowi i produkcji kompleksowych technologii kodowania i drukowania, które spełniają potrzeby producentów. Centrum Wiedzy Print and Apply na pomóc firmie wdrożyć najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie technologii druku i aplikacji oraz zapewnić przestrzeń do wirtualnego i bezpośredniego testowania, szkolenia i edukacji w zakresie technologii druku i aplikacji.

 

Podążając za trendami

Globalny rynek druku i aplikacji doświadcza znacznego wzrostu, który ma się utrzymać w nadchodzących latach, a Domino zdaje sobie sprawę, że aby zaspokoić potrzeby swoich klientów, musi pokazać, że może być zrównoważonym i godnym zaufania długoterminowym partnerem. Najlepszym sposobem na to jest dostarczanie niezawodnych produktów, wraz z doskonałą obsługą i wsparciem. Centrum Wiedzy Print and Apply pozwoli firmie przekraczać kolejne bariery i wyznaczać nowe standardy. Zlokalizowane w Malmö w Szwecji centrum, zapewni odpowiednią przestrzeń do testowania produktów i demonstracji dostosowanych do każdego klienta. Jako nowe centrum testowe, Centrum Wiedzy będzie również wykorzystywane do ciągłego rozwoju produktów oraz do wspierania regionalnych centrów dystrybucji we wdrażaniu najnowszej generacji maszyn Domino do druku i aplikacji etykiet, serii Mx.

 

Elastyczne podejście

Nowy obiekt jest wyposażony w dwa modułowe i regulowane systemy przenośników, zaprojektowane tak, aby naśladować linie produkcyjne klientów zarówno do etykietowania produktów, jak i palet. Znajduje się tam również pełna gama etykieciarek i aplikatorów producenta. Aby zapewnić klientom wsparcie techniczne, centrum wyposażone jest w różnorodny sprzęt analityczny do użytku wraz z systemami przenośników do zdalnego rozwiązywania problemów i opracowywania modernizacji i ulepszeń linii produkcyjnych. Centrum zostało zaprojektowane z myślą o elastyczności oferowania zarówno bezpośrednich, jak i wirtualnych wizyt za pośrednictwem transmisji na żywo, aby zapewnić dostępność dla klientów Domino niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Oprócz wsparcia i rozwoju klientów, Centrum Wiedzy zapewni przestrzeń do praktycznych szkoleń dla personelu sprzedaży i wsparcia Domino.

 

Globalne perspektywy

Nowe Centrum Wiedzy jest przykładem uniwersalnego podejścia Domino do wiedzy specjalistycznej i zapewniania jakości w zakresie kodowania i znakowania oraz druku cyfrowego. Będzie ono funkcjonować obok innych ośrodków testowania próbek Domino w Europie (Wielka Brytania, Niemcy, Holandia), a także w Stanach Zjednoczonych i Chinach, aby zapewnić, że klienci mogą znaleźć i zaufać najbardziej odpowiedniemu i niezawodnemu rozwiązaniu dla swoich wymagań, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Centrum Wiedzy Print and Apply jest najnowszym przykładem stałego zaangażowania i ciągłych inwestycji Domino w pomoc klientom w osiąganiu ich celów.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty