Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Megadeal firmy Heidelberg

Na zdjęciu od lewej: Erik Lukassen, kierownik finansowy w Wilco; Rene Reinsma kierownik ds. obsługi klienta w Heidelberg BeNeLux; Frank van Zijl, dyrektor generalny Wilco; dr David Schmedding; dyrektor firmy Heidelberg na terenie Europy Środkowej; Robert Jan de Rooij, dyrektor sprzedaży w Wilco; oraz Ammar Allaoui, dyrektor zarządzający Allaoui Graphic Machinery.

© Heidelberger Druckmaschinen

Jedna z wiodących europejskich drukarni wydawniczych Wilco z siedzibą w Holandii zainwestowała w jedenaście maszyn Speedmaster XL 106 generacji 2020 firmy Heidelberg w ramach planów konsolidacji zakładu i związanej z tym budową nowego centrum produkcyjnego w Amersfoort. Offsetowe maszyny z udoskonaloną technologią Push to Stop mają różne konfiguracje. Wśród nich znajdują się cztery modele Speedmaster XL 106 8P, niektóre z technologią LED UV. Dotychczasowe maszyny drukarni zostały zakupione przez rodzinną firmę Allaoui Graphic Machinery.

W zeszłym roku firma Heidelberg zainstalowała 18 nowych zespołów drukujących XL 106 w zakładzie Wilco w Amersfoort. Po zamówieniu kolejnych ośmiu maszyn Speedmaster XL 106, czyli 43 dodatkowych zespołów drukujących, firma Wilco stała się jednym z największych użytkowników najnowszej generacji urządzeń Speedmaster XL 106. Drukarnia zawarła także umowę Print Site Contract na ciągłe dostawy materiałów eksploatacyjnych, dzięki czemu są one dostarczane w miarę potrzeb, na podstawie rzeczywistego zużycia.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty