Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Modernizacja Delty SPC 130

Wykorzystując opatentowaną technologię atramentu na bazie wody maszyny Delta SPC 130 FlexLine Automatic spełniają wymagania dotyczące zadruku opakowań bezpiecznych dla żywności.

Firma Koenig & Bauer Durst wprowadziła nowe modernizacje maszyny do zadruku tektury falistej Delta SPC 130 FlexLine Automatic. Jedną z nowości są nowe pomarańczowe i fioletowe atramenty na bazie wody, które zapewniają zgodność z wymogami bezpieczeństwa żywności i rozszerzają gamut kolorystyczny, umożliwiając silniejsze nasycenie kolorów przy druku próbnych opakowań i użyciu farb spotowych.

Oprócz tego, firma wprowadziła także nowe funkcje automatyzacji, które zapewnią wysoką produktywność i będą mogły być integrowane z istniejącymi systemami zarządzania klientów. Nowe możliwości ulepszonej maszyny obejmują uszlachetnienie druku na tekturze falistej z użyciem niepowlekanych podłoży, ulepszoną jakość obrazu i efekty specjalne, wszystko to przy jednoczesnej redukcji kosztów produkcji.

Delta SPC 130 FlexLine Automatic to połączenie przemyślanej konstrukcji mechanicznej z łatwo dostępnymi podzespołami, które zapewnia trwałą jakość i wysoką wydajność maszyny. Urządzenie obsługuje małe formaty od 500 x 600 mm do bardzo dużych formatów o maksymalnych wymiarach 1300 x 2800 mm i drukuje podłoża do maksymalnej grubości 12 mm.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty