Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Modernizacja Delty SPC 130

Wykorzystując opatentowaną technologię atramentu na bazie wody maszyny Delta SPC 130 FlexLine Automatic spełniają wymagania dotyczące zadruku opakowań bezpiecznych dla żywności.

Firma Koenig & Bauer Durst wprowadziła nowe modernizacje maszyny do zadruku tektury falistej Delta SPC 130 FlexLine Automatic. Jedną z nowości są nowe pomarańczowe i fioletowe atramenty na bazie wody, które zapewniają zgodność z wymogami bezpieczeństwa żywności i rozszerzają gamut kolorystyczny, umożliwiając silniejsze nasycenie kolorów przy druku próbnych opakowań i użyciu farb spotowych.

Oprócz tego, firma wprowadziła także nowe funkcje automatyzacji, które zapewnią wysoką produktywność i będą mogły być integrowane z istniejącymi systemami zarządzania klientów. Nowe możliwości ulepszonej maszyny obejmują uszlachetnienie druku na tekturze falistej z użyciem niepowlekanych podłoży, ulepszoną jakość obrazu i efekty specjalne, wszystko to przy jednoczesnej redukcji kosztów produkcji.

Delta SPC 130 FlexLine Automatic to połączenie przemyślanej konstrukcji mechanicznej z łatwo dostępnymi podzespołami, które zapewnia trwałą jakość i wysoką wydajność maszyny. Urządzenie obsługuje małe formaty od 500 x 600 mm do bardzo dużych formatów o maksymalnych wymiarach 1300 x 2800 mm i drukuje podłoża do maksymalnej grubości 12 mm.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty