Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Modernizacja Delty SPC 130

Wykorzystując opatentowaną technologię atramentu na bazie wody maszyny Delta SPC 130 FlexLine Automatic spełniają wymagania dotyczące zadruku opakowań bezpiecznych dla żywności.

Firma Koenig & Bauer Durst wprowadziła nowe modernizacje maszyny do zadruku tektury falistej Delta SPC 130 FlexLine Automatic. Jedną z nowości są nowe pomarańczowe i fioletowe atramenty na bazie wody, które zapewniają zgodność z wymogami bezpieczeństwa żywności i rozszerzają gamut kolorystyczny, umożliwiając silniejsze nasycenie kolorów przy druku próbnych opakowań i użyciu farb spotowych.

Oprócz tego, firma wprowadziła także nowe funkcje automatyzacji, które zapewnią wysoką produktywność i będą mogły być integrowane z istniejącymi systemami zarządzania klientów. Nowe możliwości ulepszonej maszyny obejmują uszlachetnienie druku na tekturze falistej z użyciem niepowlekanych podłoży, ulepszoną jakość obrazu i efekty specjalne, wszystko to przy jednoczesnej redukcji kosztów produkcji.

Delta SPC 130 FlexLine Automatic to połączenie przemyślanej konstrukcji mechanicznej z łatwo dostępnymi podzespołami, które zapewnia trwałą jakość i wysoką wydajność maszyny. Urządzenie obsługuje małe formaty od 500 x 600 mm do bardzo dużych formatów o maksymalnych wymiarach 1300 x 2800 mm i drukuje podłoża do maksymalnej grubości 12 mm.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty