Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Modernizacja Delty SPC 130

Wykorzystując opatentowaną technologię atramentu na bazie wody maszyny Delta SPC 130 FlexLine Automatic spełniają wymagania dotyczące zadruku opakowań bezpiecznych dla żywności.

Firma Koenig & Bauer Durst wprowadziła nowe modernizacje maszyny do zadruku tektury falistej Delta SPC 130 FlexLine Automatic. Jedną z nowości są nowe pomarańczowe i fioletowe atramenty na bazie wody, które zapewniają zgodność z wymogami bezpieczeństwa żywności i rozszerzają gamut kolorystyczny, umożliwiając silniejsze nasycenie kolorów przy druku próbnych opakowań i użyciu farb spotowych.

Oprócz tego, firma wprowadziła także nowe funkcje automatyzacji, które zapewnią wysoką produktywność i będą mogły być integrowane z istniejącymi systemami zarządzania klientów. Nowe możliwości ulepszonej maszyny obejmują uszlachetnienie druku na tekturze falistej z użyciem niepowlekanych podłoży, ulepszoną jakość obrazu i efekty specjalne, wszystko to przy jednoczesnej redukcji kosztów produkcji.

Delta SPC 130 FlexLine Automatic to połączenie przemyślanej konstrukcji mechanicznej z łatwo dostępnymi podzespołami, które zapewnia trwałą jakość i wysoką wydajność maszyny. Urządzenie obsługuje małe formaty od 500 x 600 mm do bardzo dużych formatów o maksymalnych wymiarach 1300 x 2800 mm i drukuje podłoża do maksymalnej grubości 12 mm.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty