Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Otwarcie rejestracji

Ostatnie targi drupa odbyły się w 2016 roku. Po odwołaniu kolejnej edycji targów z powodu pandemii, rok temu zorganizowano także wirtualne wydarzenie: Virtual.Drupa.

© drupa

Organizatorzy targów drupa otworzyli rejestrację online dla wystawców. Wydarzenie odbędzie się w Düsseldorfie w Niemczech w dniach od 28 maja do 7 czerwca 2024 roku. Firmy, które chcą zaprezentować swoje innowacje podczas targów, mają czas na rejestrację do 31 października 2022 roku. Targi drupa to międzynarodowe miejsce spotkań branży druku, będące symbolem innowacji i trendów. Podczas wydarzenia przekonamy się, jaki wpływ na przyszłość poligrafii będą miały panujące megatrendy - w tym zrównoważony rozwój i cyfryzacja” - podkreśla Erhard Wienkamp, dyrektor zarządzający targów Messe Düsseldorf. Na targach drupa 2024 zostaną zaprezentowane innowacje z całej branży, ze szczególnym uwzględnieniem technologii przyszłości i technologii wielobranżowych. Przygotowano również nową wizualizację promującą trendy, której głównym przesłaniem jest slogan „Tworzymy przyszłość”. Tematy takie jak gospodarka obiegowa, automatyzacja, druk i obróbka 4.0, sztuczna inteligencja, gospodarka platform internetowych i łączność będą odgrywać główną rolę podczas konferencji.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty