Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Rozwiązania inkjetowe na RemaDays. Kompleksowa oferta Agfa

© Agfa

Agfa na tegorocznych targach RemaDays zaprezentowała ofertę z obszaru przemysłowego druku inkjetowego. Goście odwiedzający stanowisko mogli zobaczyć próbki wydruków i przedmiotów zadrukowanych na maszynach z oferty producenta, m.in. z serii Jeti Tauro, Inca Onset i Anapurna.

Targi były pierwszą, lokalną imprezą branżową, na której Agfa zaprezentowała się jako właściciel marki Inca Digital Printers. Dzięki przejęciu Agfa znacząco wzmocniła się ofertę w obszarze wysokowydajnej produkcji w wielkim i superwielkim formacie, a maszyny z serii Onset uzupełniły natywne modele Jeti Tauro.

 
Bogata oferta stoiskowa
Agfa zaprezentowała na swoim stanowisku szereg maszyn ze swojego podstawowego portfolio. Goście pomogli zobaczyć m.in. wyróżniony kilkoma nagrodami Pinnacle wysokonakładowy ploter hybrydowy Jeti Tauro H3300 UHS LED, ploter Jeti Tauro LED, ploter Inca Onset X3 HS, czy ploter sublimacyjny „z roli na rolę Avinci” XC3200, również wyróżniony przez Printing United Alliance. Wszystkie urządzenia są sterowane systemem workflow – Asanti, który został stworzony do zarządzania produkcją wielkoformatową.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty