Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Rozwiązania inkjetowe na RemaDays. Kompleksowa oferta Agfa

© Agfa

Agfa na tegorocznych targach RemaDays zaprezentowała ofertę z obszaru przemysłowego druku inkjetowego. Goście odwiedzający stanowisko mogli zobaczyć próbki wydruków i przedmiotów zadrukowanych na maszynach z oferty producenta, m.in. z serii Jeti Tauro, Inca Onset i Anapurna.

Targi były pierwszą, lokalną imprezą branżową, na której Agfa zaprezentowała się jako właściciel marki Inca Digital Printers. Dzięki przejęciu Agfa znacząco wzmocniła się ofertę w obszarze wysokowydajnej produkcji w wielkim i superwielkim formacie, a maszyny z serii Onset uzupełniły natywne modele Jeti Tauro.

 
Bogata oferta stoiskowa
Agfa zaprezentowała na swoim stanowisku szereg maszyn ze swojego podstawowego portfolio. Goście pomogli zobaczyć m.in. wyróżniony kilkoma nagrodami Pinnacle wysokonakładowy ploter hybrydowy Jeti Tauro H3300 UHS LED, ploter Jeti Tauro LED, ploter Inca Onset X3 HS, czy ploter sublimacyjny „z roli na rolę Avinci” XC3200, również wyróżniony przez Printing United Alliance. Wszystkie urządzenia są sterowane systemem workflow – Asanti, który został stworzony do zarządzania produkcją wielkoformatową.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty