Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Multiclick od In2flexo. Automatyczne czyszczenie

© In2flexo

In2flexo zaprezentowała najnowszą maszynę Multiclick - automatyczne urządzenie do czyszczenia płyt drukarskich, przeznaczone na rynek tektury falistej. Umożliwia ono czyszczenie płyt bez konieczności interwencji operatora, zapewniając optymalny wynik przy zmniejszonym zużyciu detergentu i wody. Utrzymywanie często używanych płyt drukarskich w czystości pozwala uniknąć awarii maszyny.

 

Multiclick jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na zwiększoną automatyzację, która ma na celu zarówno skrócenie czasu cyklu, jak i zwiększenie rentowności operacji fleksograficznych. Multiclick jest wykonany ze stali nierdzewnej, z wysokiej jakości komponentów elektrycznych, i jest objęty 24-miesięczną gwarancją. Multiclick pozwala skrócić czas cyklu o średnio 2 minuty na płytę. Oferuje czyszczenie przy minimalnym zużyciu wody i detergentu, co czyni go bardzo wydajnym i zrównoważonym rozwiązaniem. Parametry rozcieńczania i ponownego użycia detergentu można indywidualnie modyfikować. Dzięki oszczędnościom w czasie pracy oraz zmniejszonemu zużyciu detergentów i wody, zwrot z inwestycji wynosi około dwóch lat. Multiclick wyposażony jest w ekran dotykowy, umożliwiający szybki i łatwy wybór czyszczonych płyt drukarskich, a także żądanej prędkości i poziomu zużycia detergentu i wody.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty