Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Gallus zdaje egzamin

Pozytywnie zakończone testy nowego Gallusa Labelfire podsumowali Tobias Grolimund (po lewej) i Marcel Häsler (po prawej) z firmy Birkhäuser + GBC.

W zaledwie miesiąc od instalacji, spółka Birkhäuser + GBC może pochwalić się pozytywnymi wynikami maszyny Gallus Labelfire od firmy Heidelberg. Dzięki nowemu rozwiązaniu w zakładzie w Reinach, Birkhäuser może drukować różnorodne etykiety i elastyczne opakowania zgodnie z niskimi wymaganiami migracyjnymi. To już druga tego typu maszyna zainstalowana w parku maszynowym producenta. Cztery lata temu firma Birkhäuser była jedną z pierwszych drukarń na rynku, która zainwestowała w Gallus Labelfire 340. Od tamtej pory wprowadzono sporo ulepszeń, nie tylko pod względem kompatybilności z niską migracją, ale także pod względem szybkości, „kompensacji białej linii” i integracji przepływu pracy Prinect.

„Nowy Gallus Labelfire 340 z wyposażeniem o niskiej migracji jest dla nas idealnym rozwiązaniem. Ta cyfrowa maszyna drukująca jest idealnym dodatkiem nie tylko do maszyn fleksograficznych, ale także do naszego pierwszego urządzenia Labelfire. Teraz możemy zaoferować całą gamę zastosowań dla sektora spożywczego, które spełniają wszystkie istotne wymagania związane z niską migracją - od elastycznych opakowań i etykiet, toreb papierowych i składanych kartonów po etykiety samoprzylepne z wykończeniem folią na zimno lub efektem lakieru” – twierdzi Marcel Häsler, dyrektor operacyjny w Birkhäuser.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty