Gallus zdaje egzamin

Pozytywnie zakończone testy nowego Gallusa Labelfire podsumowali Tobias Grolimund (po lewej) i Marcel Häsler (po prawej) z firmy Birkhäuser + GBC.

W zaledwie miesiąc od instalacji, spółka Birkhäuser + GBC może pochwalić się pozytywnymi wynikami maszyny Gallus Labelfire od firmy Heidelberg. Dzięki nowemu rozwiązaniu w zakładzie w Reinach, Birkhäuser może drukować różnorodne etykiety i elastyczne opakowania zgodnie z niskimi wymaganiami migracyjnymi. To już druga tego typu maszyna zainstalowana w parku maszynowym producenta. Cztery lata temu firma Birkhäuser była jedną z pierwszych drukarń na rynku, która zainwestowała w Gallus Labelfire 340. Od tamtej pory wprowadzono sporo ulepszeń, nie tylko pod względem kompatybilności z niską migracją, ale także pod względem szybkości, „kompensacji białej linii” i integracji przepływu pracy Prinect.

„Nowy Gallus Labelfire 340 z wyposażeniem o niskiej migracji jest dla nas idealnym rozwiązaniem. Ta cyfrowa maszyna drukująca jest idealnym dodatkiem nie tylko do maszyn fleksograficznych, ale także do naszego pierwszego urządzenia Labelfire. Teraz możemy zaoferować całą gamę zastosowań dla sektora spożywczego, które spełniają wszystkie istotne wymagania związane z niską migracją - od elastycznych opakowań i etykiet, toreb papierowych i składanych kartonów po etykiety samoprzylepne z wykończeniem folią na zimno lub efektem lakieru” – twierdzi Marcel Häsler, dyrektor operacyjny w Birkhäuser.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty