Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Niezapomniany debiut na drupie. Sukces Kongsberg PCS

Kongsberg Precision Cutting Systems (Kongsberg PCS) świętuje niezwykle udane targi drupa, podczas których firma przekroczyła postawione sobie cele w zakresie sprzedaży i pozyskania potencjalnych klientów, zorganizowała serię przyciągających tłumy demonstracji na swoim imponującym stoisku i zdobyła nagrodę EDP za swój przełomowy system cięcia.

Kreatywne zadaszenie stoiska Kongsberg PCS, stanowiło ogromną atrakcję dla odwiedzających. Ta imponująca konstrukcja została wykonana z 245 pojedynczych kawałków Re-board, pociętych na stole tnącym Kongsberg w mniej niż 12 godzin przy użyciu tylko jednego ostrza. Przyciągające wzrok stoisko Kongsberg PCS odwiedziły tysiące gości, a zespół zorganizował setki spotkań podczas całego wydarzenia.
© Kongsberg PCS

Projekt stoiska Kongsberg PCS cechował się dużą kreatywnością, a demonstracje na żywo przyciągały tłumy przez całe 11 targowych dni. Ponadto firma zaprezentowała najnowsze generacje podajników i układarek oraz pochwaliła się rozwiązaniem MultiCam Apex3R, który już szturmem zdobył rynek w Stanach Zjednoczonych. Globalny debiut Kongsberg Ultimate okazał się ogromnym wydarzeniem na targach, a tłumy gromadziły się codziennie przy stanowisku Kongsberg PCS na regularnych pokazach prezentujących osiągnięcia firmy w zakresie przyspieszenia maszyn, prędkości cięcia i jakości wykończenia. Już pierwsze pokazy Ultimate okazały się hitem wśród odwiedzających targi a liczba odwiedzających wzrosła jeszcze bardziej po tym, jak maszyna zdobyła nagrodę w kategorii "Najlepsze rozwiązanie do cięcia szerokoformatowego" podczas rozdania nagród EDP ogłoszonego drugiego wieczoru trwania targów.

Sukces sprzedażowy
Podczas targów drupa firma Kongsberg PCS zdołała podkreślić bezprecedensowy poziom produktywności, precyzji i bezpieczeństwa, jaki zapewnia Kongsberg Ultimate. Co więcej, dzięki wszystkim demonstracjom i bardzo pozytywnym spotkaniom z potencjalnymi klientami firma przekroczyła swoje cele dotyczące sprzedaży systemu Ultimate. Sukces sprzedażowy obejmował również pełną gamę rozwiązań do cięcia i automatyzacji, które firma prezentowała na tegorocznej edycji wystawy. Targi drupa były dla wielu pierwszą okazją do zapoznania się z ploterem CNC MultiCam Apex3R, a także miejscem prezentacji zautomatyzowanego podajnika i układarki. Skuteczność systemów cięcia Kongsberg PCS została podkreślona przez kreatywne zadaszenie stoiska, które okazało się ogromną atrakcją i prawdziwym punktem rozmów wśród odwiedzających.

następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty