Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

„Mistrz Wielkiego Formatu”

Bernhard Schaaf z HD dołącza do Manroland Sheetfed jako szef maszyn wielkoformatowych.

© Manroland Sheetfed

Firma Manroland Sheetfed mianowała Pana Bernharda Schaafa na szefa działu wielkiego formatu, przez co zasilił on kadrę wyższego szczebla w centrali w Niemczech. Bernhard Schaaf był szefem działu wielkiego formatu w Heidelberger Druckmaschinen, gdzie pracował przez ostatnie 14 lat. W ostatnim roku firma Heidelberg ogłosiła jednak, że zaprzestaje produkcji wielkoformatowych maszyn offsetowych.

„W związku z globalnym wzrostem popytu na maszyny wielkoformatowe w sektorze opakowaniowym, minionego lata Manroland wprowadził na rynek maszynę Roland 900. Pan Schaaf doskonale zna się na tej dziedzinie dlatego też umocni nasz zespół i wesprze w budowie silnej pozycji Manrolanda jako producenta maszyn wielkoformatowych” - komentuje Rafel Penuela, CEO w firmie Manroland Sheetfed.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty