Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

„Mistrz Wielkiego Formatu”

Bernhard Schaaf z HD dołącza do Manroland Sheetfed jako szef maszyn wielkoformatowych.

© Manroland Sheetfed

Firma Manroland Sheetfed mianowała Pana Bernharda Schaafa na szefa działu wielkiego formatu, przez co zasilił on kadrę wyższego szczebla w centrali w Niemczech. Bernhard Schaaf był szefem działu wielkiego formatu w Heidelberger Druckmaschinen, gdzie pracował przez ostatnie 14 lat. W ostatnim roku firma Heidelberg ogłosiła jednak, że zaprzestaje produkcji wielkoformatowych maszyn offsetowych.

„W związku z globalnym wzrostem popytu na maszyny wielkoformatowe w sektorze opakowaniowym, minionego lata Manroland wprowadził na rynek maszynę Roland 900. Pan Schaaf doskonale zna się na tej dziedzinie dlatego też umocni nasz zespół i wesprze w budowie silnej pozycji Manrolanda jako producenta maszyn wielkoformatowych” - komentuje Rafel Penuela, CEO w firmie Manroland Sheetfed.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty